Homeuse دوچرخه دوچرخه برای تناسب اندام خانه ورزشگاه

Homeuse دوچرخه دوچرخه برای تناسب اندام خانه ورزشگاه

دوچرخه دوچرخه ای homeuse برای تناسب اندام ورزشگاه در منزل نمایش مشخصات محصول ویژگی محصول 1. باربری قابل تنظیم با استفاده از گزینه حرکت میله فرمان به جلو و عقب، شما می توانید دوچرخه را به تقریبا هر نوع ورزش دوچرخه سواری سازگار! با استفاده از ...

جزئیات محصول

دوچرخه دوچرخه ای homeuse برای سالن تناسب اندام خانه

نمایش محصول

图片2

مشخصات محصول


مورد شماره

BK-400

وزن چرخش

6 کیلوگرم

تنظیم عمودی / افقی دستگیره 10CM-20CM

تنظیم عمودی / افقی صندلی

5 تا 10 سانتی متر

GW / NW

5 تا 10 سانتی متر

اندازه Assemblage

28/26 کیلوگرم

اندازه کارتن

108X24.5X87cm

بار 20GP / 40HQ

120/290 پیک


مشخصات محصول


1. بار بند قابل تنظیم

با استفاده از این گزینه می توانید فرمان را به جلو و عقب منتقل کنید، شما می توانید دوچرخه را به تقریبا هر نوع ورزش دوچرخه سواری متصل کنید! فاصله ای مناسب برای طول بازو فردی خود را با استفاده راحت و ایمن نگه دارید. پوشش پلاستیکی برای گرفتن راحتی غیر لغزش راحت است.


2. مقاومت مقاومتی

چرخش دوچرخه دوچرخه سواری SF-B1735 SF-B1735 خود را با استفاده از دکمه تنش مناسب راحت کنید. با پیچ و تاب ساده، شما می توانید مقاومت را افزایش یا کاهش دهید، بنابراین تمرین قلبی شما می تواند در طول سفر تناسب اندام شما چالش برانگیز و موثر باشد. استفاده از این ابزار به کاربر اجازه می دهد در روش های مختلف و منحصر به فرد در هر تمرین که عضلات مختلف را تحریک می کند و انواع مختلفی از تمرینات را ایجاد می کند.


3. حمل و نقل چرخ

ساختن تبدیل خانه شما به استودیوی تناسب اندام شخصی شما با استفاده از این چرخها مناسب حمل و نقل آسان است. به سادگی برای استفاده یا دور برای ذخیره سازی کج کنید و رول بیاندازید، بدون نیاز به سنگین کردن و یا فشار عضلانی. چرخ ها در جلوی دستگاه به کاربر اجازه می دهند که دوچرخه خود را به راحتی از اتاق به اتاق حرکت دهد یا آن را دور از چشم نگه دارد.


Hot Tags: homeuse دوچرخه دوچرخه برای تناسب اندام ورزشگاه خانه، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، بهترین، ارزان، مد، گواهینامه CE

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید