ورزشگاه داخل سالن ورزش دوچرخه دوچرخه دوچرخه سواری برای سالمندان

ورزشگاه داخل سالن ورزش دوچرخه دوچرخه دوچرخه سواری برای سالمندان

ورزشگاه داخل سالن ورزش دوچرخه دوچرخه سواری دوچرخه سواری برای سالمندان محصولات نمایش مشخصات محصول ویژگی محصول مانیتور دیجیتال پیگیری پیشرفت شما ساده است با صفحه نمایش دیجیتال مانیتور! نمایش زمان، سرعت، فاصله، کالری سوزانده شده و اسکن، شما قادر خواهید بود که نتایج خود را به ...
چت کن

جزئیات محصول

ورزشگاه داخل سالن ورزش دوچرخه دوچرخه سواری دوچرخه سواری برای سالمندان

نمایش محصول


_DSC1211

_DSC1212

300白色1


مشخصات محصول

مورد شماره BK-300
وزن چرخش

6 کیلوگرم

تنظیم عمودی / افقی دستگیره 10CM-20CM

تنظیم عمودی / افقی صندلی

5 تا 10 سانتی متر

GW / NW

25/22 کیلوگرم

اندازه Assemblage 99X46X106cm
اندازه کارتن

101X21X81cm

بار 20GP / 40HQ

160/395 پیکسل


مشخصات محصول

مانیتور دیجیتال

پیگیری پیشرفت شما ساده است با صفحه نمایش دیجیتال مانیتور! نمایش زمان، سرعت، فاصله، کالری سوزانده شده و اسکن، شما قادر خواهید بود که نتایج خود را به دست آورید تا انگیزه و سرعت خود را حفظ کنید. با یک حالت اسکن راحت، می توانید این ویژگی ها را به طور مداوم تکرار کنید تا با تمام محاسبات همراه شوید!


مقاومت قابل تنظیم

با شدت تمرین خود را با دستگیره مناسب تنش را تغییر دهید. با پیچ و تاب ساده، شما می توانید مقاومت را افزایش یا کاهش دهید، بنابراین تمرین شما می تواند در طول سفر تناسب اندام شما چالش برانگیز و موثر باشد. ایده آل برای سطح مهارت هر کاربر!


دارنده بطری

در خواست بیشتر از تمرین هیدراته کنید. نگه دارنده بطری راحت نوشیدنی های مورد علاقه خود را در طول بازو نگه می دارد! هیدراتاسیون مناسب سلامتی شما را تضمین می کند و عملکرد تمرین در سطوح مطلوب باقی می ماند.

Hot Tags: دوچرخه دوچرخه سواری دوچرخه ای برای سالمندان، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، بهترین، ارزان، مد، گواهینامه CE

پرس و جو

You Might Also Like