3 سوال در مورد راه اندازی یک TREADMILL

- May 24, 2018-

3 سوال در مورد راه اندازی یک TREADMILL

 

شما ممکن است وقت بیشتری را صرف تمرینات تردمیل در طول زمستان انجام دهید. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید، بنابراین شما برنامه منظم برنامه خود را پرتاب نکنید.

آموزش در یک تردمیل   می توانید فوق العاده خسته کننده، فوق العاده سریع دریافت کنید. اما در زمستان می تواند یک باشد   ضرورت بدی آب و هوا - بدون اینکه بخواهید قلب خود را قربانی کنید. راب Sulaver، مربی با Peak Performance NYC و بنیانگذار آموزش Bandana، به سوالات سوزان ما در مورد مزایا و معایب آموزش تردمیل پاسخ می دهد. می خواهید بدانید که آیا آن را به شما آهسته و یا بر روی برنامه در حال اجرا "خارج" شما تاثیر می گذارد؟ TECHTOP همه چیز را از آنچه که با فرم شما انجام می شود را پوشش می دهد تا چگونگی اجتناب از آن لحظه ای که در حال تردید در حال چرخش باشد، خنده دار است، زمانی که آن شخص دیگری است، و فقط شرم آور است   تو

آیا فرم من در یک تردمیل متفاوت است؟   سولورر می گوید: "مکانیک خوبی در حال اجرا است، مکانیک خوبی در سراسر هیئت مدیره است، بنابراین فرم عملیاتی خود را تغییر ندهید. در عوض، به سادگی مراقب باشید که در آن شما در تردمیل هستید. آیا تا به حال به عقب برگردید که به دیوار پرواز می کنید، اما به جلو حرکت نمی کنید، که می تواند گام های شما را کوتاه کند.

آیا آموزش در یک تردمیل آهسته می شود؟   نه، اما ممکن است شما را برای روز مسابقه آماده نکنید. سولورر می گوید: "اگر شما برای یک مسابقه آموزش می دهید، مطمئن شوید که در حال حرکت به خارج از آن هستید تا به نژاد نزدیک شوید. این رویداد شما را بیش از تردمیل تقلید می کند. "اگر آب و هوای کثیف است و شما ترجیح می دهید داخل خانه بمانید، حداقل یک یا دو بار در هفته در خارج از خانه بمانید و آن را افزایش دهید.

چه کاری می توانم برای مبارزه با خستگی انجام دهم؟   Sulaver توصیه می کند با استفاده از ویژگی های یک تردمیل برای انجام کار بازه، که باعث افزایش مشارکت ذهن و بدن شما می شود. او می گوید: "اگر شما می توانید آموزش تردمیل خود را به صورت دوره ای تدوین کنید، درست مثل اینکه تمام دوره های آموزشی دیگرتان را مرور می کنید، پیشرفت بیشتری خواهید داشت." آنچه در ادامه است، یک تمرین طویل ترد میل با سرعت چهار هفته ای طراحی شده توسط Sulaver است که پیشرفت هفته ها سخت تر می شود. برای حداکثر نتایج دو بار در هفته این تمرین با حداکثر سرعت دویدن انجام دهید. هر تمرین را با گرم کردن کشش پویا یا استفاده از غلتک فوم شروع کنید و هر تمرین را با خنک شدن کشش استاتیک پایان دهید.

هفته اول:   حداکثر سرعت 20 ثانیه، استراحت 40 ثانیه؛ این شش بار در یک ردیف را تکرار کنید. سه دقیقه بشینید مجموع سری Sprinting را سه بار کامل کنید.
هفته دوم:   حداکثر سرعت 20 ثانیه، استراحت 40 ثانیه؛ این هشت بار در یک ردیف را تکرار کنید. سه دقیقه بشینید مجموع سری Sprinting را سه بار کامل کنید.
هفته سوم:   با حداکثر سرعت 25 ثانيه، 35 ثانيه ببينيد. این بار 10 بار در یک ردیف را تکرار کنید. سه دقیقه بشینید مجموع سری با حداکثر سرعت دویدن را کامل کنید.
هفته چهارم:   حداکثر سرعت 30 ثانیه، 30 ثانیه استراحت کنید 12 بار تکرار کنید سه دقیقه بشینید مجموع سری با حداکثر سرعت دویدن را کامل کنید.