راه درست برای استفاده از تردمیل

- May 23, 2018-

راه درست برای استفاده از تردمیل

هنگامی که به استفاده از تردمیل می آید، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر از آن نادرست استفاده کنید، در معرض آسیب های کوتاه مدت و حتی بلندمدت هستید.

مرحله 1

با استفاده از تردمیل آشنا شوید. اطمینان حاصل کنید که می دانید چگونه سرعت و شیب را تنظیم کنید. اگر شما در ورزشگاه خود از تردمیل استفاده می کنید، یکی از کارکنان می تواند به شما کمک کند.

گام 2

کشش قبل از برداشتن بر روی تردمیل. پنج تا 10 پویا را انجام دهید تا مفاصل و عضلاتتان را شل کنید. امواج پویا در حال حرکت هستند. به عنوان مثال، شما می توانید در اطراف بلند کردن زانوی خود را تا آنجا که ممکن است راه رفتن. سپس، پاهای خود را به سمت جلو و عقب بچرخانید، به تدریج پاشنه پا را بلند می کنید تا عضلات خود را تیز کنید. برای گرم کردن سلاح ها، می توانید سلاح های خود را به جلو و عقب بچرخانید و می توانید دایره های بازو کنترل شده را به آرامی انجام دهید.

مرحله 3

در تردمیل قرار بگیرید، اما در کمربند راست نکنید. دستبندها را ببرید و پای خود را روی دو طرف کمربند قرار دهید. در صورتی که دستگاه دارای یک دکمه "شروع" باشد، کیبورد ایمنی را به لباس خود وصل کنید. کمربند شروع به حرکت به آرامی می کند. پای خود را روی کمربند قرار دهید، شروع به راه رفتن کنید و سپس دستها را از دستبند بیرون بیاورید.

مرحله 4

تمرین خود را با نور گرم 5 دقیقه ای شروع کنید. شدت این گرم شدن بستگی به آنچه شما در انجام تمرین در نظر دارید. اگر شما در انجام یک تمرین پیاده روی سریع برنامه ریزی می کنید، به آرامی حرکت کنید. اگر شما در حال انجام یک تمرین پایدار در حال اجرا هستید، به آرامی با سرعت به سرعت حرکت کنید. در انتهای گرم شدن، به تدریج سرعت خود را به سرعت مورد نظر افزایش دهید و تمرینات خود را انجام دهید.

مرحله 5

پیاده روی کنید یا با فرم مناسب اجرا کنید پشت خود را مستقیما، شانه ها و چشم ها به جلو نگاه دارید. هنگامی که دستان خود را از هندریل ها بردارید، آنها را خاموش کنید. پاهایتان را هموار کنید با پای خودتان.

مرحله 6

قبل و بعد از تمرین قبل و بعد از تمرین بدن خود را آب بندی کنید. اکثر تردمیل ها مجهز به دارندگان بطری هستند. یک بطری را با آب پر کنید و آن را به زودی روی تردمیل بگذارید. در طول تمرینات خود هر 10 تا 15 دقیقه آب بنوشید. اگر تمرینات طولانی تر از 60 دقیقه در تردمیل دارید، یک نوشیدنی ورزشی غنی از الکترولیت مصرف کنید.

گام 7

ورزش به اندازه کافی برای به دست آوردن سود. به گفته کالج آمریکایی پزشکی ورزشی، 30 دقیقه از قلب انجام شده پنج روز در هفته کاهش خطر ابتلا به بیماری و 60 تا 90 دقیقه باعث کاهش وزن می شود. اگر برای مصارف بهداشتی فقط در آن کار می کنید، برای دوره زمانی پایین تر کار کنید. اگر سعی در از دست دادن وزن دارید، برای مدت زمان بیشتری انتخاب کنید.