سطح مقاومت درستی برای ریسندگی را تعیین کنید

- Dec 05, 2018-

سطح مقاومت درستی برای ریسندگی را تعیین کنید

به خودتان اطمینان دهید که کنترل مقاومت در برابر دوچرخه ثابت شما کار می کند، بنابراین شما می توانید تغییرات قابل پیش بینی در حالی که ریسندگی می کنید. به طور کلی، کنترل مقاومت یک دستگیره است که در واقع ترمزهای دوچرخه را تشدید می کند و باعث می شود پدال به طور فزاینده ای دشوار شود.

با وجود تغییرات در سطوح مقاومت، تمرینات خود را حفظ کنید و یا سرعت حرکت پدال را حفظ کنید. محدوده توصیه شده برای چرخش 60 تا 110 دور در دقیقه است که برای تناسب اندام مناسب است.

استفاده از مانیتور ضربان قلب برای توجه به تغییرات ضربان قلب خود را به عنوان افزایش مقاومت پدال. با افزایش و کاهش میزان ضربان قلب (در ضربات در دقیقه) از طریق سطوح مختلف مقاومت، شما می توانید به اهداف تناسب اندام خود به طور موثر دست یابید.

در هنگام تمرین سه حرکت اصلی ریسندگی، که در حال نشستن صاف، ایستاده و صاف است، از سطح مقاومت پایین استفاده کنید. سطح مقاومت کم تا متوسط به افزایش استقامت و استقامت کمک می کند و در عین حال یک پایه برای بدن شما را برای بازیابی بین دو سرعت بالا تعیین می کند.

سطوح مقاومت بالاتر را برای جنبش های چهارم و پنجم رشته ریسندگی، که صعود نشسته و صعود ایستاده است، انتخاب کنید. این حرکات به بهبود عضلات و افزایش قدرت، به خصوص در پاها، ماهیچه های دهانی و همسترینگ کمک می کند.

نکات

  • مقدار زیادی از آب را نگه دارید، ترجیحا نوع با اضافه کردن الکترولیت ها و کربوهیدرات ها، به خوبی در دسترس در حالی که شما در حال چرخش است. کارشناسان توصیه می کنند یک اونس آب برای هر دقیقه که در دوچرخه صرف میکنید را مصرف کنید تا از کمبود آب جلوگیری شود.

هشدارها

  • از دکتر خود بپرسید و بپرسید که آیا ریسندگی رژیم مناسب ورزش برای شما است. ریسندگی می تواند بیشتر مشکلات عقب و قلب را تشدید کند و برای افراد مبتلا به این شرایط توصیه نمی شود.

چیزهای مورد نیاز

  • مانیتور ضربان قلب

  • لباس مناسب و کفش برای ریسندگی

  • دوچرخه ثابت