شیر شکلات را بعد از ورزش نوشیدن نکنید و چربی نباشد!

- May 21, 2018-

خوب است احساس خوبی داشته باشید، اما ناگهان می خواهید شیرین بخورید؟ ! این چیز خوبیه. کالری هایی که برای سوختن سخت است، باید دوباره شود. آیا شیر انرژی شکلات در کابینت یا بطری نوشیدنی های ورزشی است؟ باور کنید یا نه، شما واقعا می توانید مشکل چگونگی اضافه کردن مواد مغذی به دهان خود را حل کنید. این بسیار ساده است و یک فنجان شیر شکلات در دمای اتاق است!


اصل علم

دکتر جان L. Ivy، مدیر گروه دینامیک و آموزش بهداشت در دانشگاه تگزاس در آستین، توضیح داد که چرا شیر شکلات ایده آل ایده آل پس از ورزش است. "هنگامی که از ورزش بازسازی میشوید، باید دو چیز را انجام دهید: یکی برای تامین قند مورد نیاز برای عضلات است و دیگری برای شروع پروتئین است و پروتئین را متوقف می کند. کربوهیدرات ها و پروتئین (غنی از شیر شکلات!) فقط این دو وظیفه را می توان انجام داد. "در مقایسه با شیر معمولی، نوشیدنی های ورزشی و آب، شیر شکلات بیش از دو برابر محتوای کربوهیدرات و پروتئین است و بهترین عامل خستگی برای خستگی است. همچنین دارای محتوای آب شگفت انگیز است که به جلوگیری از کمبود آب بدن کمک می کند. به همین دلیل است که شیر نوشیدنی دلیلی برای نوشیدن بعد از تمرین نیست، به جز موارد خوشمزه و اضافی!

آیا می توانید بعد از هر تمرین بخورید؟

اگر تمرین شما شامل تنها دوچرخهسواری کوچک و وزنه برداری باشد، متاسفم که به شما بگویم که شیر شکلات ممکن است نوشیدنی ورزشی شما باشد. جوئل استگر، فیزیولوژیست و مدیر آزمایشگاه عملکرد انسان در دانشگاه ایندیانا، گفت: "نوشیدنی هایی مانند شیر شکلات برای دوچرخه سواران، شناگران و دونده های طولانی مفید است. این ورزش ها بر سطوح شدید تمرینات استقامتی و عضلات مداوم تأکید دارند. ورزشکاران در مسابقه نیاز به میزان بالایی از کالری، کربوهیدرات و مصرف پروتئین برای حفظ عملکرد خود دارند. "درک رمز و راز علمی در پشت شیر شکلات، شما می توانید ورزش برای ورزش های مورد علاقه خود را انتخاب کنید ~

صرفه جویی در پول

اگر به اغلب ورزشگاه ها بروید، باید بدانید که کسی پروتئین خود را در دستان خود لرزاند. علم به ما می آموزد که بلافاصله بعد از تمرین به پروتئین اضافه کنیم تا بتوانیم نیازهای تغذیه ای بدن را بدست آوریم. بسیاری از مردم فکر می کنند که آنها باید پروتئین گران قیمت بخرند اما در واقع شیر شکلات بعد از تمرین یک نوشیدنی خوب است. مصرف کنندگان حدود 500 یونان را در یک کیسه سه کیلوگرم پروتئین صرف می کنند و یک نام تجاری خوب هنوز گران تر است. در مقابل، هزینه یک گالن شیر شکلات کم چرب فقط 15 یوان است.


مکمل شیرینی شیرین تغذیه، جلوگیری از کم آبی بدن، پروتئین لازم را در طول ورزش فراهم می کند، موجب صرفه جویی در پول و خوشمزه می شود!