بیشترین نتیجه را از تمرین خود بگیرید

- Jun 23, 2020-

بیشترین نتیجه را از تمرین خود بگیرید


قبل از دویدن ، مفاصل و ماهیچه های خود را گرم کنید.مفاصل و ماهیچه های شما وقتی حدود 5 دقیقه گرم می شوند بهتر عمل می کنند. خون خود را با قدم زدن با سرعتی آهسته و مانند یک شیب 2٪ ، جریان دهید. این به شما کمک می کند از صدماتی مانند فشار عضلات یا اشک جلوگیری کنید.

چند دقیقه پیاده روی را دنبال کنید تا خنک شود.


سرعت خود را بتدریج بسازید.پس از گرم شدن چند دقیقه ، سرعت خود را به یک گره سبک افزایش دهید. بعد از 5 دقیقه سرعت خود را کمی افزایش دهید. ادامه دهید تا سرعت خود را افزایش دهید تا سرعت خود را به حالت حداکثر سرعت حرکت دهید ، سپس به تدریج در فواصل 5 دقیقه کم کنید.

با کتابچه راهنمای استفاده از تردمیل خود مشورت کنید یا با یک مربی در سالن بدنسازی خود صحبت کنید تا در مورد رژیم های آموزش فواصل برنامه ریزی شده در رایانه دستگاه خود صحبت کنید.

هرگز سرعت خود را فراتر از توانایی های خود قرار ندهید. همیشه از حداکثر سرعت خود در یک تردمیل دست کم بگیرید تا از آسیب دیدگی جلوگیری کنید.

به یاد داشته باشید که راهی که شما روی تردمیل کار می کنید کمی متفاوت از نحوه عملکرد شما به طور معمول است. عادت کنید که قبل از اسپرینت ، این تغییر جزئی را حس کنید.


روزهای آموزش سرعت و فاصله متفاوت است.به روز کردن تمرین روزمره به شما کمک می کند تا علاقه خود را حفظ کنید و از انجام هرگونه آسیب به گروه های خاص عضلانی خودداری کنید. اگر روی آموزش سرعت تمرکز می کنید و سعی می کنید در یک روز با سرعت کامل به اجرا بپردازید ، فاصله بعدی را متمرکز کنید. برای سرعت پنج تا 20 دقیقه در روز سرعت خود اسپرینت کنید ، سپس روز بعد 20 تا 60 دقیقه با سرعت بخورید. به یاد داشته باشید که تمرینات خود را با پیاده روی شروع کرده و به پایان برسانید تا گرم و خنک شوید.[3]

کنترل پنل خود را بررسی کنید ، با کتابچه راهنمای خود مشورت کنید یا با یک مربی ورزشگاه صحبت کنید تا در مورد تنظیمات خودکار زمینی که می تواند از راه رفتن روی تپه ها شبیه سازی شود ، مطلع شوید.

اگر شما در زمین های مسطح زندگی می کنید اما در حال آموزش یک مسابقه یا ماراتن هستید که در یک منطقه تپه ای برگزار می شود ، استفاده از توابع آموزش زمین می تواند راهی عالی برای ایجاد استقامت شما باشد.


از گرفتن دستگیره ها خودداری کنید.نگه داشتن روی نرده ها مقداری از وزن بدن شما را از عضلات پاها و هسته شما خارج می کند. این کار کالری کمتری می سوزاند و شدت کمتری به شما می دهد. در صورت نیاز به استراحت ، کمربند را متوقف کرده و برای یک دقیقه از آن پیاده شوید.

در حین دویدن یا در حالت چرخش ، روی نرده های دستی نکشید ، زیرا این می تواند خطر سقوط شما را بیشتر کند.

مهمترین استثناء این قانون در صورت وجود هرگونه ترازو یا نیازهای ویژه به حساب می آید. هنگام پیاده روی از نگهدارنده استفاده کنید تا تعادل خود را حفظ کنید و درمورد اقدامات احتیاطی دیگری که باید مصرف کنید حتما با پزشک خود مشورت کنید.