چگونه برای دستیابی به نتایج بهتر با دوچرخه دوچرخه سواری

- Nov 14, 2018-

چگونه برای دستیابی به نتایج بهتر با دوچرخه دوچرخه سواری

دوچرخه سواری بسیار محبوب است و این یک راه عالی برای آموزش استقامت شما در فصل زمستان است. در اینجا چند نکته ساده وجود دارد که سود خود را از دوچرخه سواری افزایش می دهد

How to Achieve Better Results With Cycling Bike

1. قبل از دوچرخه سواری گرم کنید

درسهای دوچرخه سواری طول عمر حدود 50 دقیقه است. برای دوچرخهسواران آموزش دیده این زمان بسیار کوتاهی است، زمانی که این زمان شامل هر دو گرم کردن، فواصل و خنک شدن است.

به یاد داشته باشید که بیشتر درسهای ریسندگی برای افرادی که خیلی با آموزش دوچرخه سواری آشنا نیستند ساخته شده است. بنابراین، من پیشنهاد می کنم قبل از وارد شدن به اتاق نخ ریسی، قبل از اینکه به مدت زمان بیشتری تمرین کنید، یک گرمایش سریع انجام دهید.

2. آب را با الکترولیت ها و کربوهیدرات ها بنوشید

اتاقهای دوچرخه سواری دارای درجه حرارت بسیار بالا و رطوبت بالا هستند. بنابراین، کاملا طبیعی است که عرق را خیلی بیشتر از آنچه که مورد استفاده قرار می گیرد.

بعضی از مردم معتقدند که در تمرینات چرخشی بیشتر به دلیل سختتر کار می کنند. که درست نیست.

آنها به دلیل آب و هوا بیشتر عرق می کنند، نه به این دلیل که از سختی کار به طور معمول کار می کنند. من توصیه می کنم که آب را با الکترولیت ها و کربوهیدرات ها بخورید تا سطح کارایی بالا را در طول جلسه حفظ کنید.

3. فواصل را با دقت انتخاب کنید

مربیان دوچرخه سواری درس خود را برای جالب و به چالش کشیدن برای طیف گسترده ای از سواران برنامه ریزی می کنند. اکثر آنها تنها 2 تا 3 بار در هفته چرخش می دهند تا بتوانند از تمام تلاش خود در این دوره کوتاه استفاده کنند.

اگر برنامه ای که از مربی ساخته شده را دوست نداشته باشید، از برنامه خود یا یکی از برنامه های دوچرخه سواری داخلی استفاده کنید.

این امکان وجود دارد که یکی از این برنامه ها را بدون گفتن به مربی سوار کنید. فقط به خاطر داشته باشید که وقتی مدرس به شما می گوید (و دستورات او در مورد استراتژی قدم زدن) نادیده بگیرید.

4. به یاد روزهای استراحت

شما نمی توانید فواصل هر روز را انجام دهید. چند روز روزها باید آسان باشد اگر در یکی از این روزها برای سوار شدن در کلاس دوچرخه سواری بروید ، لطفا هدف خود را با آموزش یاد بگیرید.