چگونه یک تردمیل را انتخاب کنید؟

- Mar 08, 2019-

چگونه یک تردمیل را انتخاب کنید؟

61C+KrjCqpL._SL1000_

71l3t+ic1wL._SL1500_

مهم نیست که چه محصولاتی را انتخاب می کنید، از جمله تردمیل، تاجران از "تأییدیه فکر" برای متقاعد کردن دونده ها به صرف هزینه استفاده می کنند.

به عنوان مثال: عرض تردمیل ما / شهرت / ارزش بالا / فروش بزرگ / سر و صدای کم / موتور / چند کاره → محصولات خوب

با این حال، این بدیهی است که ممکن است نتیجه گیری در مورد محصولات خوب غیر ممکن است.

برای اکثر نیازهای مردم، تردمیل ها به همان اندازه با دوام هستند و راحت هستند. دیگران اضافی هستند رانندگان فقط باید از "تفکر جعلی" برای به طور کامل این رویه ها را تشخیص دهند.

مثالی دیگر:

1. عرض بزرگ → الزامات بالا برای موتور و کاهش ارتعاش دستگاه → خنک کننده و موتور ممکن است بد باشد → ممکن است دوام یا راحت

2. شهرت بزرگ → سرمایه گذاری تبلیغاتی ممکن → هزینه ماشین برش → کیفیت ماشین ضعیف

3. نویز کوچک است → موتور ممکن است کوچک باشد → موتور دوام ندارد → دستگاه دوام نیاورده است

4. موتور بزرگ است → نویز ممکن است کمی بزرگتر باشد → همسایه در درب ضربه زدن → نمی تواند به ورزش ادامه دهد

5. ارزش بالایی از چهره → جذب دختران به مصرف مداخله → عدم توجه به عملکرد → کیفیت پایین

6. چند تابع → فانتزی عملی نیست → برش عملکرد ماشین برش → کمی بدتر از کیفیت

سپس شما نمی توانید یک ماشین خوب را انتخاب کنید، درست است؟ اجازه دهید من در مورد تجربه دستگاه در چند سال گذشته صحبت کنم ~

1. عرض بیش از حد بزرگ را انتخاب کنید، به اندازه کافی برای استفاده، دوستانه به موتور و کاهش ارتعاش ~. به عنوان مثال، اگر ارتفاع 185 سانتی متر یا کمتر باشد، می توانید عرضی 43 تا 48 سانتی متر را انتخاب کنید.

2. قیمت زیر 2500 را انتخاب نکنید، آن را می توان به عنوان یک "اسباب بازی" درمان کرد. خانوار 2500 تا 5000 باقیمانده، 7000 تا 10،000 خانه عالی هستند، اگرچه جانباز انتخاب کرد. ماشین بازرگانی نماد جانباز + استبداد محلی است

3. کمربند باید سعی کند از "کاهش ارتعاش بهار" جلوگیری کند، زیرا برخلاف موتور گیربکس موتور، سمباده ها به عقب برگشت داده می شوند. تردمیل ها با مفاصل پا و زانو تغذیه می شوند، که خلاف هدف اصلی محو شدن مفاصل است.

4. توجه زیاد به انفجار را نپردازید، حجم فروش خیلی زیاد نیست و فروش ماهانه کمتر از 200 است، زیرا مارک های آن انرژی زیادی را صرف نمی کنند و هزینه ای برای ارتقای آن ندارند. ماشین واقعا خوب است، به دلیل کیفیت، چرخه تولید طولانی تر خواهد بود، به طور کلی، موجودی بیش از حد وجود نخواهد داشت.

5. ظاهر، سعی کنید "زمین، زشت" را انتخاب کنید، کسانی که "احساس خنک و تکنولوژیکی" هستند جذب تازه واردان برای خرید نمی دانند، اغلب تمرین مردم عمدا ارزش زیادی را دنبال نمی کنند.

6. تا زمانی که تنظیم سرعت و شیب وجود دارد، دستشویی ضربان قلب (همه) انجام خواهد شد. اگر APP دارید، باید آن را ارسال کنید. کسانی که دستگاه های لاغر، صفحه نمایش رنگی، و غیره را نباید هرگز بیش از حد ارجاع داده و بی معنی باشند.

7. بازرگانان اغلب موتور بزرگ را تبلیغ می کنند، بیشتر آنها اسب بخار می باشند، ما فقط نیاز به دیدن اسب بخار مداوم داریم. فرد تنها 1.2 اسب بخار را در نظر می گیرد و خانواده 3 تا 5 نفر سعی می کنند حداقل 2.0 اسب بخار پایدار را انتخاب کنند. البته، ما نیز باید به کیفیت موتور، این تجربه تمام صفحه اشاره کنیم.

8. آیا نام تجاری داخلی یا خارجی است یا خیر، همه در چین ساخته می شوند، زیرا شما نمیتوانید وارداتی را خریداری کنید یا قیمت آنها توسط مردم پذیرفته نشود، بنابراین عمدی کیفیت واردات را دنبال نکنید.