اگر تردمیل دارای تشخیص صدا باشد، اهمیت چقدر مهم است

- Apr 14, 2018-

اگر تردمیل اضافه کردن دستورات صوتی است، حداقل یک تردمیل هوشمند است. به غیر از تکنولوژی تشخیص صدای اولیه، تردمیل هوشمند نیز دارای ویژگی های زیر است:


1. تجزیه و تحلیل رکورد داده ها: این باید یک الزام اولیه برای تردمیل های هوشمند باشد. این اجازه می دهد تا کاربران به وضوح درک حرکات خود را.

2. تشخیص چهره: یک سیستم هوشمندانه تر avant-garde، از بین بردن نیاز به کلمات عبور دیجیتال مخفی و مستقیم مستقیم صورت.

3. تصفیه هوا: دلایل زیادی برای انتخاب یک تردمیل وجود دارد زیرا هوا بیرون خوب نیست، اما هوا در خانه خوب نیست. اگر یک تردمیل هوشمند در همان زمان، تصفیه هوا را افزایش دهد، می توان گفت که کامل است. از طریق درک، حرکت کمی می داند که تصفیه هوا از طریق یک فن هوازی به منظور تعادل چرخه های تنفس اکسیژن و دی اکسید کربن در بدن تحویل می شود. سیستم فیلتر کاربران را با هوای پاک تر فراهم می کند.

4. Interactive pk: حرکت کوچک فکر می کند که گاهی اوقات تردمیل واقعا خسته کننده هستند. احساسات ناخوشایند خسته کننده، عوامل محیط زیست پر سر و صدا و یک شکل از کارکردن، باعث می شود تردمیل به دور از بسیاری از مردم باشد. اما اگر از یک تردمیل هوشمند مجهز به PK تعاملی استفاده کنید، می توانید از این خسته کننده، از طریق اتصال به سیستم و تعامل دوستان PK، که واقعا خوب است، خلاص شوید.

5. راهنمای مربی آنلاین: بسیاری از کاربران نمی دانند چگونه خود را به ورزش. تردمیل هوشمند باید چنین خدماتی را ارائه دهد. از طریق اتصال تلفن همراه، برنامه های تناسب اندام مختلف را می توان با توجه به وضعیت خاص فردی ساخته شده است.


تردمیلها فناوری صوتی هوشمند را شامل می شوند. از نقطه نظر امنیتی، می توان سرعت، شیب و سایر کارکردهای تردمیل را از طریق صدا تنظیم کرد، در نتیجه اجتناب از دست دادن دست دست کاربر بر روی تردمیل. به راحتی صحبت کردن، کنترل صدا از بین می برد نیاز کاربر برای لمس دکمه را به صورت دستی و می تواند به طور مستقیم به حالت ورزش مورد نظر از طریق ارتباطات کلامی به دست آورد. به طور کلی، اگر تردمیل به تشخیص گفتار می پیوندد، می تواند دست کاربر را کاملا آزاد کند، که این امر همچنین باعث افزایش ایمنی و راحتی می شود.