آیا تردمیل آموزش خسته کننده است؟

- Feb 26, 2019-

آیا تردمیل آموزش خسته کننده است؟

is the treadmill training dull?


آموزش تردمیل خسته کننده است؟ اکثر دونده ها فکر می کنند آموزش تردمیل خسته کننده است زیرا محیط داخلی در مقایسه با محیط بیرون نسبتا ساده است. هنگام تمرین در تردمیل برای مدت زمان طولانی، خستگی روانی را آسان می کند. خستگی بصری ناشی از تردمیل به علت مشکلات زیست محیطی وجود دارد، اما از بین نمی رود، اما تا حدی می تواند بهبود یابد. با این حال، آموزش تردمیل به هیچ وجه یکنواخت نیست، حتی اگر شما می توانید آن را در یک محل در فضای باز انجام دهید، تردمیل می تواند انجام شود، تا زمانی که روش صحیح را به کار گیرید. برای این منظور، ما به یک استودیوی آموزش حرفه ای تردمیل رفتیم تا تجربه ای را که در تمرینات تردمیل انجام می شود، ببینیم.


01 آموزش سریع


آموزش سرعت جامع شامل تمرین فواصل، سرعت، فتلاکس و تکرار تمرین است. اکثر دونده ها معمولا این تمرین ها را در این زمینه انجام می دهند، اما در واقع، تردمیل نیز می تواند این تمرینات را انجام دهد. به طور کلی، با استفاده از تردمیل برای آموزش سرعت، اقدامات زیر ضروری است: 1. تعیین سرعت هدف خود و تبدیل آن به سرعت تردمیل (اکثر تردمیل ها در سرعت نمایش داده می شوند) 2. تعیین فاصله زمانی به دلیل تردمیل بلافاصله زمانی تولید نمی شود که سرعت تغییر می کند و چند ثانیه طول می کشد تا زمان را تغییر دهد، بنابراین تنظیم سرعت باید به دلیل تفاوت زمانی ناشی از آموزش تردمیل محاسبه شود. 3. تمرین با شدت بالا در یک تردمیل نیاز به سازگاری خوب دارد، به ویژه هنگامی که سرعت تردمیل تغییر می کند، بدن باید آگاهانه با سرعت جدید تولید شده توسط تردمیل سازگار شود، که می تواند بهتر برای آموزش کمک کند.


02 آموزش قدرت


آموزش قدرت در تردمیل اساسا باید با استفاده از وزن خود و در همان زمان با تغییر شیب سرعت تردمیل مربوطه تکمیل شود.


1. از تفاوت ارتفاع بین تردمیل و زمین برای انجام اقدامات مختلف آموزش مانند پریدن، چرت زدن و بلند کردن پاها استفاده کنید.

2. از پایین پلت فرم تردمیل استفاده کنید تا تمرینات قوی بدن یا تمرین نیروی اصلی را برای تکیه دادن یا تکیه دادن انجام دهید.


3. از تردمیل برای شبیه سازی عملیات آموزش جاده در سرعت کم استفاده کنید.

4. آموزش شیبداری تا حدی به عنوان بخشی از تمرینات قدرت شناخته می شود. ورزشکاران در حوادث استقامتی عموما از تمرینات دوردست کمر شیب با دامنه تقریبا 5 تا 6 استفاده می کنند. این شیب زیاد سرعت را تحت تاثیر قرار نمی دهد و نیرو را بر روی پاها افزایش می دهد.


دیگر این است که از شیب زیاد برای تمرین، شیب زیاد 10-15 استفاده کنید، توصیه می شود که فاصله حرکت پیوسته بین 100 تا 400 متر باشد. علاوه بر این، ترکیب سرعت و شیب بسیار مهم است و آموزش با توجه به تغییرات سرعت و شیب با توجه به احساس بدن انجام می شود.


03 آموزش استقامت


بسیاری از مردم به تمرینات استقامتی بر روی تردمیل ها عادت ندارند که عمدتا از دو دغدغه باشد: یکی از ترس از زایمان زود هنگام دراز کشیده است، دیگری محیط تمرین تک محور است و نگهداری طولانی مدت تمرکز ذهنی نسبتا مشکل است.


با این حال، تردمیل ها شایستگی های خود را برای آموزش استقامت دارند.