تازه کارها تردمیل خانه را می فروشند، کجا شروع می کنید؟

- Mar 28, 2019-

تازه کارها تردمیل خانه را می فروشند، کجا شروع می کنید؟

به عنوان یک تازه وارد، با انواع تردمیل ها روبرو هستم، کجا باید شروع کنم، یک کودک ارزان تر را انتخاب کنم؟ برای این منظور، زمانی که انتخاب شده است، شما با توجه ویژه ای به انتخاب خود اختصاص داده اید!

اول، نام تجاری و پس از فروش

شکی نیست که نام تجاری به طور مستقیم در فروش پس از فروش قرار دارد، مهم است که یک نام تجاری خوب را انتخاب کنید! اما با مارک های بسیاری در بازار، چگونه می توانید شروع کنید؟


مهمترین دو مورد

1، نگاه کنید به نام تجاری دارای فروشگاه خدمات بی سیم، یک نام تجاری خوب، به طور کلی باز فروشگاه های آفلاین؛


2، به ارزیابی ارزیابی خورشید نگاه کنید، تحسین واقعی کاربر، 90٪ در اینجا استفاده می شود، اگر محصول خوب نیست، چه باید به صرف زمان برای تعقیب ستایش؟دوم، کیفیت و قیمت


بسیاری از مردم به کیفیت تردمیل خود اهمیت نمی دهند. تردمیل خانه ارزان تر 1k-2K است، بهتر 10k-15k. چرا شکاف قیمت اینقدر زیاد است؟ 1، هزینه، 2، کیفیت کار.همدلی، من می خواهم به فروش محصولات 1k-2k علاوه بر مارک ها، قطعات، هزینه های قالب، و غیره، هزینه واقعی است؟ و این به طور مستقیم بر کیفیت کار تاثیر می گذارد و دوام، تجسم همه چیز است، مورد استفاده برای حدود 1 ماه، تبدیل به صدا، صاف، انواع مشکلات، حتی اگر خدمات پس از فروش با نام تجاری خوب است، اجازه می دهد شما بد بدید


سوم، در حال اجرا کمربند


عرض کمربند در حال اجرا را نباید نادیده گرفت، اما نمی توان کورکورانه دنبال کرد. اشغال گسترده تر زمین و جنبش باریک محدودیت دارد. بنابراین، ما باید وزن کاربر را با توجه به وضعیت واقعی کاربر تعیین کنیم. وزن فقط 110 کیلوگرم و ارتفاع 165، 45 سانتی متر است. چپ و راست کافی است! اما اگر شما وزن 180 پوند و ارتفاع خود را 178، و سپس 48 سانتی متر یا بیشتر را انتخاب کنید!ارزش مرجع را به همه بدهید:


عرض تردمیل به طور کلی 42cm (برای دانش آموزان و زنان)، 45cm (خانه، استاندارد عمومی، مناسب برای بیش از حد چربی)، 48cm (عملکرد بالا برای خانه، مناسب برای افزایش وزن خاص)، 50cm-52cm (بسیار ، مگر اینکه وزن بیش از 100 کیلوگرم باشد، در غیر این صورت نیازی به سوال کردن، نحوه اجرا روی این نحوه اجرا، 52 سانتیمتر لذت است!)


چهارم، جذب شوک و موتور


این دو عرض جغرافیایی همچنین نقاطی هستند که بسیاری از کاربران نگران آن هستند. براساس بازخورد، 85 درصد از دوستان می پرسند که چگونه دستگاه خنثی می شود، و 50 درصد می پرسند که آیا موتور می تواند خود را رانندگی کند.

با توجه به اسب بخار مداوم، من همچنین یک مرجع را به شما ارائه می کنم. یک اسب بخار می تواند بار وزن 50 تا 65 کیلوگرم را ارائه دهد. بنابراین، قدرت خروجی پیوسته تردمیل خانه ورود باید بین 1-1.5 کنترل شود؛ وزن 150 کیلوگرم یا بیشتر است. می تواند بین 1.5-2.5 در نظر گرفته شود. بسیاری از پارامترهای موتور در اینترنت ممکن است اهداف مجازی باشند، بنابراین هنگام انتخاب انتخاب بیشتر می شود.


پنج پانل و پیکربندی


صحبت از پانل، برخی ممکن است فکر کنند که من خجالت می کشم، اما پانل به طور مستقیم با تجربه مرتبط است. لازم به ذکر است که اجرای ساده، پانل نیازی به فانتزی بیشتری ندارد، اگر می خواهید تجربه ی در حال اجرا را بهبود ببخشید، می توانید یک نمایشگر کریستال مایع را اضافه کنید، می توانید به شبکه متصل شوید، می توانید لمس هوشمند، ویدئو و غیره