پرسش و پاسخ: کدام کالری بیشتری را برانگیخته است: در حال اجرا بر روی تردمیل یا در حال حرکت بر روی بیضوی؟

- Dec 07, 2018-

پرسش و پاسخ: کدام سوختگی بیشتری را مصرف می کند: در حال اجرا بر روی تردمیل یا

در حال اجرا بر روی بیضوی؟

سوال: آیا کالری بیشتری در حال اجرا روی تردمیل یا بیضوی خواهم سوخت؟
 
متخصص: هالی پرکینز، متخصص گواهی قدرت و تهویه در لس آنجلس
 
پاسخ: تردمیل جلوتر از بیضوی است، اما به زحمت. مطمئنا، این فرضیه است که شما در همان سطح تمرین کار می کنید. او می گوید: "اگر ما سیب ها را به سیب مقایسه کنیم، همان میزان ضربان قلب در هر دو دستگاه، شما می توانید چند کالری بیشتری را در حال اجرا روی تردمیل بسوزانید."
 
مزیت ضربه زدن به کمربند چیست؟ ساده: پاهای شما تمام وقت را کاشت. پرکینز می گوید: "هر زمان که بدن شما زمین را ترک کند، همانطور که در حال اجرا است، انرژی بیشتری نیاز دارد."
 
البته، پیش بینی این است که چقدر سخت است که خودتان فشار می آورید تعیین می کند که چه میزان کالری را در هر بخش از تجهیزات بسوزانید. پرکینز می گوید، اگرچه اکثر مردم تصور می کنند که ضربان قلب خود را بر روی تردمیل افزایش می دهند، ممکن است کسانی که فکر می کنند که شکنجه مطلق باشند، ترجیح می دهند که موتورهای سوخت کالری خود را بر روی بیضوی خاموش کنند. او می گوید: "اگر شما بیضی هستید و شما آن را تا سطح 20 مقاومت می کنید، شما قصد دارید کالری بیشتری بخورید تا اینکه در طول چهار مایل در ساعت بر روی تردمیل بچرخید."

اگر شما یکی از مربیان تن تن هستید، می توانید تمرین بیضوی خود را سخت تر از دست آزاد کنید. پرکینز می گوید: "اگر شما در حال برگزاری هستید، شما خود را تثبیت می کنید." "این به این معنی است که تمام عضلات تثبیت کننده نوزاد کم کار لازم نیست." با راه رفتن، شما این عضلات متعادل را برای انجام کار خود تحویل می دهید و این می تواند به شما کمک کند چند کالری اضافی شلیک کنید، حتی اگر سلاح های خود را برای کمک به نگه داشتن بدن خود درست کنید. (به طور مشابه، اگر شما به نوار تردمیل نگه دارید، شما سوختگی خود را به خطر می اندازید.)

شما همچنین می توانید جهت تغییر پاهای خود را تغییر دهید. پرکینز می گوید: "بسیاری از مردم فراموش کرده اند که به عقب بر روی بیضوی بروند." "این یک راه عالی برای افزایش شدت و گرفتن نوع جدیدی از تمرین است."