رانندگی ماشین مزایای استفاده

- Mar 30, 2018-

1. عضلات بدن تمام بدن ورزش می کنند. در طی یک سکته مغزی، مفصل های اصلی بدن انسان مانند آرنج، شانه، باسن و زانو، میزان بیشتری از حرکت را در خود دارند، و سپس عضلات مفاصل مفصلی به کار گرفته می شود - ساعد، دست، شانه ها، پشت، هسته، و شکم ها همه آنها باید به صورت متناوب یا همکاری یک نیروی اعمال کنند که ممکن است یکی از جنبه های مورد استفاده در بدن در طول ورزش باشد.

2. احتمال آسیب بسیار اندک، مناسب برای تقریبا تمام گروه های افرادی که در ماشین قایقرانی نشسته اند، برای وزن بزرگ بدن (به عنوان مثال کسانی که می خواهند سریع وزن کم کنند و خوب نباشند)، افراد مسن (انحطاط مفصلی)، گروه توانبخشی (دوره بهبودی پس از شکستگی اندام تحتانی)) و دیگر افراد بسیار دوستانه هستند، بر خلاف تردمیل و دیگران ممکن است باعث بروز اندام تحتانی شود. علاوه بر این، ماشین قایقرانی متعلق به "سرعت کنترل شده با سرعت بی نهایت" است و سرعت و نیروی سکته مغزی به وسیله خود تعیین می شود و به علت پرخاشگری، تولید عضلات آسان نیست. آسیب ورزشی ممکن است در ماشین قایقرانی فقط فشار عضلانی کمری است، اما نتیجه این است که علاوه بر حرکت نادرست (خم شدن یا خم شدن ستون فقرات کمری)، مقدار زیادی از آموزش (به عنوان مثال، 4 ساعت در روز برای چند ماه ) مورد نیاز است. ) برای اکثر مردم، کاری دشوار است.

3. به طور موثر بهبود دستگاه تناسب اندام فیزیکی تاثیرات خوبی بر استقامت بی هوازی، استقامت هوازی، استقامت عضلانی و غیره دارد. او از کانن کانر، ورزشکار هنرهای رزمی پیشرفته در جهان به مرد 70 ساله ای که نمی تواند به طبقه بالا و پایین برود، می تواند با استفاده از روش های آموزشی خود از ماشین های ماشین سواری بهره مند شود.

4. مقرون به صرفه، در مقایسه با مارک های بزرگ از تردمیل های تجاری بالا و یا سبک، تحرک بیضی شکل تا ده ها هزار قیمت بسیار مقرون به صرفه است، در مقایسه با ماشین آلات بالا قایقرانی مقاوم در برابر آب بیش از 10،000 قیمت نیست گران. بدون نیاز به برق وصل کردن، اشغال یک منطقه کوچک (کوچکتر از ماشین لباسشویی پس از نصب و یا سریع انهدام)، وزن 40 کیلوگرم، تقریبا هیچ تعمیر و نگهداری، عمر بسیار طولانی (حتی اگر تیم حرفه ای قایقرانی با استفاده از آموزش فرکانس بالا، همچنین می تواند استفاده از بیش از پنج سال، خانواده باید بتوانند به تصویب برسند).

5. حرفه ای گری و توسعه پذیری علاوه بر آموزش حرفه ای ورزش های برقی، حرفه ای ها از پروژه های دیگر نیز می توانند از آن برای افزایش آستانه اسید لاکتیک، آموزش قلب و ریه و یا کاهش وزن استفاده کنند.