استفاده ایمن از تردمیل ها

- Apr 03, 2018-

قبل از شروع هر تمرین، با پزشک خود مشورت کنید. قبل از مصرف هر گونه ورزش هوازی، از پزشک خود بپرسید چه محدودیت هایی در برنامه تمرین دارید؟ سلامت ستون فقرات و مفاصلتان را به خصوص سلامت زانو و مچ پا خود در نظر بگیرید.

اگر شما دارای نرمی استخوان، آرتریت یا سایر مشکلات مفصلی هستید، باید از پزشک خود بپرسید که آیا می توانید در یک تردمیل ورزش کنید.

· ممکن است پزشک شما از راه رفتن روی زمین صاف برای جلوگیری از آسیب جراحی بیشتر توصیه کند.

blob.png

2، آشنا با مانیتور، کنترل پنل و ویژگی های امنیتی. قبل از استفاده از هر تردمیل، مطمئن شوید که کنترل پنل، گزینه های ورزشی و ویژگی های ایمنی را بررسی کنید. مربیان را در ورزشگاه پیدا کنید و یا اگر خرید یک تردمیل دارید، با فروشنده یا سایر حرفه ای ها در فروشگاه مشورت کنید. دکمه توقف اضطراری را پیدا کنید و تعیین کنید که آیا تردمیل دارای یک تسمه متوقف یا کلیپ است.

blob.png

3، از کلیپ های ایمنی استفاده کنید. اگر تردمیل شما یک طناب ایمنی یا ایمنی داشته باشد، همیشه از آن استفاده کنید. این کلیپ می تواند به لباس شما متصل شود. اگر شما به طور تصادفی از تردمیل سقوط می کنید، سوئیچ ایمنی را برای جلوگیری از تردمیل در زمان رانندگی رانندگی می کند. این بهترین و توصیه ترین راه برای جلوگیری از آسیب های جدی ناشی از استفاده از تردمیل است.

• اگر ناگهان سقوط کنید و شما نمی توانید از دکمه توقف اضطراری استفاده کنید تا دستگاه را متوقف کند، زیرا این در دسترس شما نیست، گیره ایمنی می تواند دستگاه را متوقف کند.

· این می تواند کمربند در حال اجرا را از ایجاد آسیب ثانویه به پوست، سایش و دیگر اشکال آسیب های بدن جلوگیری کند.

blob.png

4. شانه های خود را پشت سر بگذارید و سرتان را بالا ببرید. به پای خود نگاه نکن. هنگامی که شما در حال اجرا یا راه رفتن بر روی تردمیل هستید، همیشه حالت درست را حفظ کنید. بدن شما باید مستقیما و شانه هایتان درست باشد. چشمان شما باید در جلو ثابت شود، پای خود را کم نگیرید.

blob.png

5، اجازه دهید تلفن شما را شکسته است. یکی از رایج ترین علل حواس پرتی در تردمیل ها این است که به تلفن نگاه کنید. تلفن خود را در جایی دیگر قرار دهید یا حالت هواپیما را روشن کنید، بنابراین با هر تماس یا پیام متنی آشنا نخواهید شد. اگر میخواهید در حالی که در حال اجرا هستید، به موسیقی گوش دهید، میتوانید از هدفون یا تقویت صدا استفاده کنید، اما آن را در حالت پرواز نگه دارید.

blob.png

6، به توقف کامل هنگام پریدن روی تردمیل از تردمیل اجتناب کنید، صبر کنید تا به طور کامل متوقف شود و سپس از بالا به پایین برسید. اگر شما نیاز به یک استراحت داشته باشید، دستگاه یا هر ویژگی موجود را خاموش کنید که باعث می شود تردمیل مکث کند. در حالی که کمربند در حال حرکت است، روی تردمیل پرش نکنید.

blob.png