چرخش دوچرخه ملاحظات

- Mar 29, 2018-

1. صندلی یک دوچرخه بسیار آسان نیست و باید انعطاف پذیر باشد تا بتواند در حین سواری از باسن برای جلوگیری از چرخش به سمت به منظور کاهش اصطکاک داخلی استفاده شود.

2. هنگامی که بافتن مفصل ران میشوید، روی لبهایتان نشسته و پاها را تعادل میبخشید تا از تشکیل جرم جلوگیری کنید.

3، کمربند قاعدگی، دستمال های بهداشتی، بافت شورت باید نرم باشد، در دوره قاعدگی بهتر است کمتر سوار شود یا نه.

4. صندلی برای استفاده از پلاستیکی فوم بسیار سخت است تا پوشش صندلی نرم را روی صندلی قرار دهد تا اصطکاک بین صندلی و تناسلی را کاهش دهد.

5. ارتفاع و زاویه صندلی را تنظیم کنید. صندلی خیلی زیاد است هنگامیکه باسن ها را می ریزید، مفصل ران به سمت راست و چپ حرکت می کند، که به راحتی می تواند باعث کبودی شکم شود. بالا رفتن صندلی جلو صندلی سبب می شود که احتمال آسیب به داخل شکاف وجود داشته باشد.

6. هنگامی که برای مدت طولانی سوار می شوید، باید توجه داشته باشید که موقعیت سواری را عوض کرده و مرکز جاذبه ی بدن را حرکت می دهید تا از مدت زمان طولانی تا مدت طولانی برداشته شود.

7. در هنگام استفاده از وسیله نقلیه در حال تغییر سرعت، سرعت نباید بیش از حد سریع باشد و زمان نباید خیلی طول بکشد. پس از انطباق بدن، می تواند زمان را تسریع کرده و افزایش دهد.

8 هنگام سوار شدن، اگر متوجه شوید که پروینوم دارای علائم است، اگر دچار مشکل در صندلی هستید، باید به موقع شناسایی کنید، ما باید سریعا از بین بردن یا بهبود بخشیدن، توجه کردن به استراحت، از بین بردن علائم پس از دوچرخه سواری؛ اگر نمیتوانید علائم را از بین ببرید چه کسی باید برای درمان پزشکی به بیمارستان بروید.