چرخش دوچرخه خرید

- Mar 29, 2018-

بررسی اجمالی

در سال های اخیر، بازار تجهیزات تناسب اندام در چین سال به سال افزایش یافته است. با اجرای برنامه تناسب اندام ملی، بهبود استانداردهای زندگی مردم و تغییر در نگرش مصرف کنندگان و غیره، تجهیزات تناسب اندام، به ویژه تجهیزات تناسب اندام خانه، به ویژه تجهیزات تناسب اندام خانگی فروش نیز ارتقاء بزرگ است.

هر شنبه و یکشنبه، در فروشگاه هایی که تجهیزات تناسب اندام را به فروش می رسانند، افرادی که به دنبال مشاوره و درخواست مشخصات محصول و خرید تجهیزات تناسب اندام هستند همیشه در جریان ثابت هستند. هنگام خرید یک ورزشگاه خانه چه باید توجه کرد؟

وضعیت فعلی را کاملا تخمین بزنید

اول از همه، از وضع فعلی شما آگاه باشید، مثلا چه نوع تجهیزات تناسب اندام در حال حاضر. آیا این تجهیزات می تواند نیازهای شما را برآورده کند، چه قدیمی است، چه بی خطر و غیره. اگر دستگاه تناسب اندام موجود دیگر نمی تواند نیازهای شما را برآورده کند، چه نوع تجهیزاتی را می خواهید اضافه کنید؟ آیا اولیه، پیشرفته، و یا هر دو؟ پس از تفکر در مورد آن، ممکن است بخواهید سوالات فوق را مرتب کنید و آنها را خط بزنید. برای انجام این کار سه مزیت وجود دارد. اول، شما می توانید درک کامل از وضعیت فعلی خود داشته باشید. دوم، به شما اجازه می دانم که چه نوع تناسب شما نیاز دارید. تدارکات؛ در نهایت، این به شما کمک می کند که مسئله تأمین مالی را مورد توجه قرار دهید.

به طور کامل از ویژگی های سالن تناسب اندام خود مطلع شوید

فعالیت های تفریحی و تناسب اندام نیاز به مکان های خاص، مکان های مختلف، فعالیت های تناسب اندام و تجهیزات مورد استفاده مشابه نیست. بنابراین، مانند اتاق شما چقدر بزرگ است، اتاق چقدر زیاد است؛ چه موانعی در خانه (مانند تهویه مطبوع، پانل های درب، بخاری، ستون ها، دیوارها و غیره) آیا منبع تغذیه مناسب وجود دارد (برخی از منابع نیاز به برق دارند) فضای آزاد در اطراف خانه وجود ندارد و هیچ استخر شنا وجود ندارد. همه باید قبل از خرید تجهیزات تناسب اندام مورد توجه قرار گیرند. تنها با در نظر گرفتن این شرایط، شما می توانید روش های مناسب ورزشی را انتخاب کنید و تجهیزات ورزشی مناسب را خریداری کنید.

جمع آوری اطلاعات در مورد تجهیزات تناسب اندام

هنگامی که شما به طور کامل وضعیت فعلی خود را در نظر بگیرید و اطلاعات مربوط به تجهیزات تناسب اندام را درک کنید. شما می توانید اطلاعاتی از دوستان و خانواده خود را با تجهیزات تناسب اندام دریافت کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید دانش حرفه ای در مورد تجهیزات تناسب اندام و وضعیت شرکت های خاص و محصولات خود را از فروشنده محصول دریافت کنید. در نهایت، شما باید اطلاعات جمع آوری شده را طبقه بندی کرده و طبقه بندی کنید (مانند تمرین قدرت عضلانی، آموزش قلب و عروق، و غیره). اطلاعات بیشتری را که جمع آوری می کنید، دقیق تر، بهتر است.

به طور جدی شرکت را ارزیابی کنید

پس از اتمام کار جمع آوری اطلاعات، اطلاعات باید تجزیه و تحلیل و سازماندهی شود تا بخش های مورد نیاز را پیدا کند. شما باید مقدمه محصول را با دقت بخوانید و در مورد استفاده، طراحی، ساختار و اصول اساسی محصول روشن کنید و تصمیم بگیرید که آیا منطقی است یا خیر. اگر فکر می کنید این غیر منطقی است، شما باید آن را بررسی کنید. در عوض، باید آن را از اطلاعات حذف کنید. در شرکت های باقی مانده، شما باید به وضعیت فروش توجه کنید و اینکه آیا محصول دارای سه کیسه است، چه لوازم جانبی کامل و چه خدمات پس از فروش وجود دارد. ، شهرت محصول خوب یا بد است، کیفیت محصول تضمین شده است، مهمترین آن این است که بدانیم آیا محصولات شرکت دارای قیمت معقول، در درک قیمت، برای درخواست قیمت هر جزء، به جای صرف هزینه کل قیمت ، به منظور بررسی موضوع انتخاب لوازم جانبی در آینده، اگر شما فکر می کنید قیمت غیر منطقی است، و سپس آن را از اطلاعات حذف کنید.

محصول ارزیابی

در این مرحله، بهتر است یک متخصص را به شما توصیه کنید و بهتر است شخصا از محصول استفاده کنید تا ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر. به عنوان مثال، اگر اندازه محصول را می توان تنظیم کرد، آیا می توان از الزامات ورزش از ابتدای به سطح پیشرفته برآورده، ثبات محصول، پایداری، ایمنی و اینکه آیا محصول می تواند ارتقا یابد ... به طور خلاصه ما باید با توجه به نیازهای شما، کیفیت، استفاده، ایمنی و توسعه محصول را به طور کامل بررسی کنید.

تصمیم نهایی را بپذیرید

در این مرحله می توانید تصمیم بگیرید چه محصولاتی از چه شرکتی خریداری کنید. شما می توانید چندین محصول را از یک شرکت خریداری کنید یا همان محصولات را از چندین شرکت خریداری کنید. اصل این است که محصولاتی را که می فروشید، با هم ترکیب کنید، که نتیجه آن یک اثر جامع است.