مزایای دوچرخه راندن

- Mar 17, 2018-

1. سوختن کالری

مزایای استفاده از Spinning، لیستی طولانی از نیازهای بهداشت، تناسب اندام و شیوه زندگی برای طیف وسیعی از افراد را نشان می دهد. این که آیا شما یک جاده ای به دنبال دستاوردهای عملکرد و یا یک تازه وارد تلاش برای کاهش چند پوند، چرخش به احتمال زیاد شما پوشش داده شده است. از زین تا زین، نیازهای بسیاری را بدون در نظر گرفتن سن، جنسیت، شیوه زندگی مشاهده خواهید کرد. به همین دلیل، به عنوان گزینه های تناسب اندام، تعداد کمی به عنوان پویا و مجهز به عنوان ریسندگی هستند.


2. سوار در اینجا یا آنجا ... تقریبا در هر جایی

به عنوان سازندگان دوچرخه سواری در محیط داخلی، ما تلاش می کنیم از منابع ما استفاده کنیم تا به شما در دسترس بودن شما نیاز داشته باشیم که در تمام طول زمان فعال و باقی بماند. هم اکنون Homebodies و globetrotters هم اکنون می توانند با سهولت با کمترین نگرانی در مورد دسترسی به تجهیزات یا مکان های اطراف آن به راحتی سوار شوند.


3. سوختن کالری ها را به عنوان لذت بردن از سواری خود را

عنصر "دو پرنده، یک سنگ" با استفاده از چرخش به معنای کاملا جدیدی می رسد، به عنوان "زمان من" فراتر از عادت های خراب عادی می شود با تبدیل شدن به آن مولد به عنوان لذت بخش است. طبق نظر سلامت هاروارد، یک ساعته سوار شدن با یک ساعته با شدت متوسط، حدود 420 تا 622 کالری را با سرعت متوسط می سوزاند. هنگامی که شما آن را با Hatha یوگا کنار گذاشتید (240 تا 356 کالری در هر ساعت سوزانده شدید)، این تعداد را به لحاظ دیدگاهی قرار می دهد.


4. بهبود قلب خود را برای یک قلب سالم

ریسندگی می تواند به عنوان یک تمرین بی هوازی انجام شود، انرژی را از ذخایر بیرون می کشد و توانایی تحمل عضلانی را در طول مدت زمانی توسعه می دهد. با این حال، مزایای هوازی نیز وجود دارد. کلاس های ریسندگی عبارتند از آموزش و استقامت و قلب و عروق.

سلامت قلب یکی از واضح ترین مزایای ریسندگی است، همانند ظرفیت ریه. همانطور که ما سخت تر کار می کنیم، ما یاد بگیریم که در کنترل تنفس نیز کار کنیم. این می تواند در اضطراب و کمک به کاهش ضربان قلب در شرایطی که تمرین جسمی شروع به نفس کشیدن می کند کمک می کند.