مزایای دوچرخه ریسندگی

- Mar 29, 2018-

1. دوچرخه یکی از بهترین ابزار برای غلبه بر مشکلات قلبی هستند. بیش از نیمی از مردم جهان مرگ از بیماری قلبی. دوچرخه سواران پا حرکات برای فشرده سازی جریان خون و رسم خون از انتهای رگ های خونی را به قلب استفاده کنید. در واقع آنها نیز تقویت بافت اندوتليالي. ". تقویت عروق خونی شما از مواجهه شدن با سن و جوانان نگه می دارد.

2، همیشگی دوچرخه سواری، بیشتر قادر به گسترش عملکرد قلب شما. در غیر این صورت، رگ های خونی ظریف می شود و قلب انحطاط بیشتر و بیشتر خواهد شد. در سن، شما تجربه مشکلات آن را به ارمغان می آورد. در آن زمان شما را پیدا خواهد کرد چگونه کامل دوچرخه سواری است. دوچرخه سواری ورزشی است که نیاز به مقدار زیادی از اکسیژن است. یک بار یک فرد مسن که اتمام سفر دوچرخه سواری 460 كيلومتر در روز 6 وجود دارد. او گفت: "افراد مسن باید تمرینات حداقل سه هفته برای تقویت قلب و بازگرداندن عملکرد طبیعی. قلب را باید به ضرب و شتم با خشونت، اما نه بیش از حد طولانی. بنابراین قادر به انطباق با شرایط اضطراری مانند رانندگی و یا مبارزه با معضل خواهد بود."

3. دوچرخه سواری نیز می توانید جلوگیری از فشار خون بالا. گاهی بیشتر است به صرفه تر از مواد مخدر. همچنین می توانید جلوگیری از سخت شدن سرخرگ ها، چربی و استخوان را قوی. دوچرخه شما را از نیاز به استفاده از مواد مخدر برای حفظ سلامت خود را حفظ و مضر هستند.

4، دوچرخه است یک ابزار برای کاهش وزن با توجه به آمار، 75 کیلوگرم مردم در سرعت متوسط 9 کیلومتر و نیم سوار مایل 73 نیم کیلوگرم از وزن بدن را کاهش می دهد اما باید روزانه استقامت.

5، دوچرخه سواری، نه تنها می تواند از دست دادن وزن، اما نیز شکل خود را جذاب تر. کسانی که ورزش برای کاهش وزن و یا که در لبه رژیم غذایی، بهتر از کسانی که در رژیم غذایی برای کاهش وزن تکیه دارد. من نمی دانم چگونه به توصیف "جذاب"، اما در واقع عضلات قوی آورده به اعمال و pedicures کوچک توسعه یافته توسط دوچرخه سواری بهتر از رژیم غذایی شرم آور، امده است. ورزش مناسب می تواند به ترشح هورمون است که ذهن شما را شاد و خوشحال. از تجربه، شما می توانید بدانید که دوچرخه سواری این هورمون را تولید می.

6. در واقع، چون دوچرخه با دوچرخه فشرده و گردش خون را تسریع می و مغز مصرف اکسیژن بیشتر، بنابراین شما بیشتر هوای تازه استنشاق. بعد از مدتی، شما احساس مغز بیشتر است.

7. سواری در این دو چرخ دوچرخه، که بر شما قدرت های فیزیکی، شما احساس بسیار آزاد و لذت بخش. نه تنها ورزش کاهش وزن بلکه بهانه ای برای لذت های معنوی است.