تاریخ توسعه ماشین پارو زنی

- Nov 09, 2017-

به منظور حداکثر رساندن کاهش آب پارو کمپین پارو چند نوآوری محصول عمده قرار گرفته است:

1، مقاومت هیدرولیک دستگاه--پارو

Dontelli فنلاند نوردیک اختراع جهان اولین تک سیلندر هیدرولیک ماشین پارو زنی قایق برای نشان دادن حس مدرن خانه واقعی ماشین پارو متولد شد، کشورهای اروپایی و آمریکا شروع به قبول اصلی آمادگی جسمانی قایقرانی.

2 مقاومت در برابر باد دستگاه - پارو

1976 آمریکا خاکریز و پیت Drdssigacker ماشین پارو زنی تناسب اندام داخلی که بدون محدودیت فضا و آب و هوا، توسعه یافته و محصول نیز ابعاد مدرن مقاوم در برابر باد قایقرانی ماشین آلات. از زمان ظهور دستگاه پارو زدن وات، بلافاصله توسط تعداد زیادی از ورزشکاران علاقه مندان تناسب اندام، پارو زدن و در اروپا و آمریکا و حتی جهان ارتقا به سرعت، به ویژه پارو زدن جنبش بین المللی از آلمان قدرتمند محصول دستیابی به چونگ بوده است. و در این مدت مردم شروع به بهبود تناسب اندام پارو زدن دستگاه از منبع مقاومت.

3 مقاومت در برابر آب دستگاه--پارو

آب ایالات متحده ورزشی تیم پارو زدن در فصل زمستان و فصل بارانی نمی تواند در فضای باز آموزش، حفظ شود می تواند باعث ورزشکاران مدت فیزیکی و انعطاف پذیری. انواع بسیاری از ماشین پارو زنی تقلید عمل از دست و پا زدن، اما بیش از حد مکانیزه محدود طبیعی تجربه پویا paddling در آب، آن را آسان به علت خستگی مکانیکی.

در چنین شرایطی دوک اردک جان آمریکا آب ورزش قایقرانی تیم مشترک اولین ماشین پارو زنی آب مقاومت در سال 1988 در دانشگاه ییل در ایالات متحده توسعه یافته. با توجه به ارگونومی و اصل پارو زدن آب، از طریق طراحی آب، شبیه سازی از سطح آب طبیعی قایقرانی صاف و صاف. در همان زمان از طریق طراحی منحصر به فرد چرخ آب آن دقت بازتولید فرایندی پویا فیزیکی حرکت کشتی و طراحی های واقعی ترین مقاومت آب پارو زدن دستگاه.