تفاوت دوچرخه های تجاری تجاری و دوچرخه های ورزش خانگی

- Apr 18, 2019-

تفاوت دوچرخه های تجاری تجاری و دوچرخه های ورزش خانگی
تجهیزات ورزشی تناسب اندام و تناسب اندام معمولی علاوه بر لوازم خانگی و تجاری نیز می توانند به لوازم خانگی و تجاری تقسیم شوند، تجهیزات ورزشی تجاری عمدتا در سالن های ورزشی، باشگاه های بهداشت و توانبخشی پزشکی، هتل ها، آموزش و سایر مکان ها استفاده می شود. خانه چیزی است که ما شخصا به خانه می فروشیم.
در میان بسیاری از تجهیزات تناسب اندام، دوچرخه ورزش استثنایی نیست. دوچرخه های تجاری تجاری و دوچرخه های ورزش خانگی وجود دارد. بنابراین، بجز محل های مختلف استفاده، دوچرخه های تجاری تجاری و دوچرخه های ورزش خانگی تفاوت می کنند؟
اول، تفاوت بین کیفیت و درجه دوچرخه های تجاری تجاری
اولین نام تجاری است. برند یک تضمین کلیدی برای کیفیت و خدمات است. از آنجایی که نمرات تجاری تجهیزات تناسب اندام در همه جنبه ها نسبتا بالا است، مارک هایی که می توانند به عنوان وسایل نقلیه تجاری تجاری مورد استفاده قرار گیرند، به طور کلی برخی از مارک های بین المللی هستند. دوچرخه های ورزش خانگی یکسان نیستند، اساسا می توانند شرکت های تجهیزات ورزشی توانایی داشته باشند.
دومین محتوای علمی و فنی دوچرخه است. از آنجا که دوچرخه های تجاری تجاری اغلب در باشگاه های تناسب اندام استفاده می شود، همچنین به این معنی است که آنها به طور مداوم استفاده می شوند. فرکانس استفاده به طور طبیعی بسیار بالاتر از دوچرخه های ورزش خانگی است. استفاده از فرکانس بالا ضرورتا نیازمند محتوای فنی بالاتری است.
سوم این است که به دوام دوچرخه ورزش نگاه کنید. دوچرخه های ورزش خانگی ممکن است پیچیده نباشد، فقط باید مقرون به صرفه و عملی باشد. دوچرخه های تجاری تجاری کار نخواهند کرد، و دوام دوام لازم است زیرا تعداد اعضای بدن در ورزشگاه بسیار بیشتر از خانه است.
دوم، تفاوت در عملکرد بین دوچرخه های تجاری تجاری و دوچرخه های ورزش خانگی
1. موتور دوچرخه ورزش خانگی به طور کلی یک موتور DC است و یک موتور تجاری یک موتور AC است. از منظر کار مداوم، دوچرخه ورزش خانگی نمی تواند همچنان به کار با شدت بالا مانند یک دوچرخه تجاری تجاری ادامه دهد.
2، طول دوچرخه ورزش خانگی به طور کلی تا 1.8 متر است و طول دوچرخه تجاری تجاری عموما بیش از 2.1 متر است.
3، اسب بخار موتور دوچرخه در خانه نسبتا کوچک است، به طور کلی کمتر از 2؛ قدرت حرارتی خانه بزرگتر است، به طور کلی بیش از 3 اسب. علاوه بر این، اینورتر در دوچرخه در خانه وجود ندارد و سر موتور آسانسور بسیار کوچکتر است.
4، پانل کنترل دوچرخه ورزش خانگی قابلیت کمتری دارد یا هیچ دستگاهی حرفه ای نیست.
5، اکثر تولید کنندگان دوچرخه های ورزش خانگی باید کوتاه تر از دوره گارانتی دوچرخه تجاری تجاری باشند.