تفاوت میان تردمیل های تجاری، نیمه تجاری و خانه

- Mar 12, 2018-

1. تردمیل تجاری: اندازه بسیار بزرگ است، عرض اساسا بیش از 50 سانتی متر است، همچنین بسیار سنگین است و معمولا در سالن ورزش، باشگاه به نظر می رسد. به طور کلی در خانه توصیه نمی شود، اکثر آنها نمی توانند برداشته شوند. اول از همه، نویز به طور کلی کمی کوچکتر خواهد بود زیرا موتور شدیدتر است. دوم، قیمت گران است، معمولا ده ها هزار، حتی ده ها هزار خارجی. این مناسب برای ده ها تن از مردم / فرشتگان بدون هیچ مشکلی است، و کیفیت باید با استفاده از قدرت. اگر انتخاب انتخاب تجاری باشد، توصیه می شود که قیمت خرید انبوه مناسب باشد. اکثر تردمیل های تجاری موتورهای AC هستند. اگر شما آنلاین را ببینید که خود را به عنوان یک "تردمیل تجاری" یا "سطح تجاری" تبلیغ می کند، این یک ماشین تجاری نیست، بلکه یک تبلیغات بازاریابی است. اشتباه نکنید که انتخاب یک دستگاه مقرون به صرفه ممکن است یک "گودال" باشد.

تردمیل تجاری 2. تجاری: بیشتر نیمه تجارتی به بعضی از مارک های مدل های بالای خانه اشاره می شود که حدود 50 سانتیمتر است، این نوع ورزشگاه مناسب نیست، لزوما مقاوم در برابر ساخت آن نیست. با این حال، استفاده تجاری از نور در باشگاه ها و مکان های دیگر محبوب تر است، زیرا ظاهر معمولا بهتر است، افراد کمتری در باشگاه حضور دارند و بسیاری از افراد تماشا می کنند. علاوه بر این، یک کاربر شخصی وجود دارد که نیاز به دستگاه نسبتا بالا دارد مانند یک فرد تناسب اندام یا یک بازیکن سلامت در خانه و استفاده تجاری نور کاملا راضی است. قیمت کلی حدود 7K ~ 1W است.

3. تردمیل خانه عمدتا بین 40 و 48 عرض است و هزینه ترین آن معمولا بین 3 تا 5 هزار است. توصیه های 2000 زیر خریداری نخواهد شد. گاهی اوقات بسیار گسترده است و من در زیر آن را توضیح خواهم داد. اسب بخار مداوم بین 1.0 و 2.0 (توجه داشته باشید که این یک پیک مداوم نیست) به طور کلی یک روش معمول برای کاهش است، و عملکرد فقط به اندازه کافی است. غلظت بهتر از ماشین های خانگی مطمئن شوید که از زانو ها محافظت کنید، اما سعی نکنید عرض پهنای زیاد را انتخاب کنید. معمولا در خانه 2 یا 3 عضو وجود دارد. برای استفاده در منزل به اندازه کافی مناسب است، برای ورزش روزانه مناسب است. یا در فضای باز و در حال اجرا