تردمیل گران جدی واکر

- Dec 18, 2018-

Theتردمیل گران جدی واکر


تردمیل بهتر: مقایسه تردمیل $1000 + قیمت...

تحت $1500
تردمیل محبوب ترین خانهبرای دوندگان و واکر جدی قیمت کامل اطراف 1999 دلار و بالا، اما شما می توانید سفارش یکی برای $1499 یا کمتر در زمان فروش. سه سال ضمانت قطعات و لوازم الکترونیکی همراه بهترین گزینه است. در مقایسه با تردمیل مانند قدرت تندتر inclines بزرگتر یا خوراک (احتمالا با مرورگرهای وب) و تمرین گزینه های پیشرفته مانند زیر $1000, این قلب مربیان استفاده شده، راحت تر به بالاتر هستند و مجهز به بهتر ویژگی های برنامه تمرین ضربان قلب کنترل می شود. گاهی آنها را با تسمه های قفسه سینه بی سیم حمل هستیم.

·زیر 2000 دلار
ما hometreadmills امتیاز بالا با فروش زیر قیمت $2 Kقابل توجه عملکرد برش لبه الکترونیک و موجودی تسلی تردمیل باشگاه سلامت است. شما می توانید قطعات و ضمانت نامه الکترونیک حداقل پنج سال انتظار. تولید کنندگان از این تردمیل بعید است به شکستن, به ارائه رایگان در خانه بیش از حد نگهداری می آئیم. بهترین تردمیل در این کلاس قیمت می تواند انتخاب ایده آل برای دونده مشتاق و برای خانواده ها با بیش از یک کارآموز. هستند برخی از صفات ارزشمند این تردمیل "پشت صحنه است." ماشین کمی کمتر هزینه ممکن است شبیه نگاه (با 10" صفحه نمایش و آهنگ های بزرگ، به عنوان مثال لمس) اما لزوما به عنوان طولانی تحمل نخواهد شد. به عنوان مثال، بهترین تردمیل زیر $2000 تمایل به تسمه با کیفیت بالاتر است. این نه تنها به آخرین بیش از دیگر کمربند, اما در حالی که دیگران نیاز به گاه به گاه اپیلاسیون تعمیر و نگهداری رایگان ممکن است. این تردمیل بهتر مجهز شود ممکن است سیستم های تفاوت بزرگ به راحتی و استقامت cushioning. کیفیت بالا cushioning تردمیل حتی افزایش کالری سوختگی نرخ نشان داده شده است.

·$2000 و تا
تردمیل حق بیمهاغلب فروش قیمت در $2000 در بالا هستند. قیمت کامل می تواند 3500 دلار یا بیشتر. این رده شامل شیب تردمیل مربی (بزرگ برای سوزاندن کالری) تردمیل بسیار با سرعت بالا برای دوندگان ماراتن و لوکس تمام اطراف تردمیل ورزش های روزمره در هر شدت. این مربیان قلبی نور ضمانت های تجاری و/یا ضمانت مسکونی بسیار طولانی را ادامه می دهند. نکات برجسته در تردمیل مارک ها و مدل های متفاوت است اما شامل برخی از ویژگی های بالا در این ردیف بالا: بسیار بالا حداکثر سرعت عالی جذب شوک و مانیتور صدا، فوق العاده بزرگ (15"+), وب فعال لمس صفحه نمایش تلویزیون یکپارچه و تناسب اندام آزمون علاوه بر تمرینات استاندارد. بهترین ارزش در این کلاس قیمت تعمیر و نگهداری رایگان آهنگ و عرشه های برگشت پذیر برای دو بار زندگی است.

حتی در داخل کلاس قیمت تفاوت مدل-مدل می تواند قابل توجه. بررسی های عمیق کار پر زحمت ما به شما چگونه خاص انتخاب اطلاع با یکدیگر مقایسه کنید.