عملکرد و مزایای قطعات دوچرخه سواری دوچرخه سواری

- Jan 18, 2019-

عملکرد و مزایای قطعات دوچرخه سواری دوچرخه سواری


image


نوار قابل تنظیم

با استفاده از این گزینه می توانید فرمان را به جلو و عقب منتقل کنید، شما می توانید دوچرخه را به تقریبا هر نوع ورزش دوچرخه سواری متصل کنید! فاصله ای مناسب برای طول بازو فردی خود را با استفاده راحت و ایمن نگه دارید. پوشش پلاستیکی برای گرفتن راحتی غیر لغزش راحت است.


image


GRIPS PULSE

نظارت بر ضربان قلب هدف خود را حفظ کنید. اندازه گیری ضربان قلب شما یک ابزار مهم برای انجام درست و کارآمد است. بیشتر طولانی تر و شدید ضربان قلب در طول تمرین، چربی بیشتر سوزانده می شود. این بخش مهم اطلاعات سلامت به شما در درک وضعیت سلامت و تناسب شما کمک خواهد کرد.


image


صندلی قابل تنظیم 4 سیلندر

صندلی راحت را می توان برای ارتفاع و نزدیکی به صندلی ها تنظیم کرد. به راحتی به عقب و جلو و / یا بالا / پایین تنظیم) برای راحتی و ثبات، بنابراین تمرین شما می تواند راحت در هنگام سوار شدن برای مدت زمان طولانی. صندلی های قابل تنظیم اجازه می دهد تا برای چند نفر در خانه شما از تجهیزات راحت و کارآمد استفاده کنند.

image

مقاومت مقاومتی

چرخش دوچرخه دوچرخه سواری SF-B1735 SF-B1735 خود را با استفاده از دکمه تنش مناسب راحت کنید. با پیچ و تاب ساده، شما می توانید مقاومت را افزایش یا کاهش دهید، بنابراین تمرین قلبی شما می تواند در طول سفر تناسب اندام شما چالش برانگیز و موثر باشد. استفاده از این ابزار به کاربر اجازه می دهد در روش های مختلف و منحصر به فرد در هر تمرین که عضلات مختلف را تحریک می کند و انواع مختلفی از تمرینات را ایجاد می کند.