راهنمایی برای تمرین تردمیل بهتر

- Dec 20, 2018-

راهنمایی برای تمرین تردمیل بهتر

هنگامی که ما فکر می کنیم از دويدن، بسیاری از ما طور غریزی در آن را به عنوان شکل درجه در حال اجرا نگاه کردن. اما وجود دارد بار آب و هوا, سفر و یا شرایط دیگر حتی قوی ترین حریف به تردمیل خط تا و شروع به فشار دکمه برای تمرین داشته باشد.

بدون در نظر گرفتن که در آن شما را در طیف عشق/نفرت تردمیل قرار می گیرند، در حال اجرا در داخل خانه فوق العاده می تواند موثر باشد. اولین خاموش، تردمیل امن هستند: هیچ زمین ناهموار، هیچ خیابان تاریک ترسناک تکه های یخی و یا جاده در حال اجرا. دوم، تردمیل راحت هستند: آنها اجازه می دهد شما را به تمام مواد غذایی و تغذیه شما می توانید چند کاره هستند با اخبار و یا موسیقی و در تقریبا هر بدنسازی در این سیاره قرار دارد. در نهایت، تردمیل به سادگی سازگار است: نه تنها همان هر بار اجرا می کنید اما به اجرا در کنترل درجه حرارت محیط با زمین و شرایط مشابه دریافت می کنید.

منتظر باشيد

اجرای هنگامی که آن را سرد خارج به داخل خانه می تواند لحاظ لجستیکی به چالش کشیدن. برای اینکه مطمئن هستید 100 درصد آماده برای تمرین تردمیل بزرگ، شما نیاز به دنده مناسب و تجهیزات به تحمل دماهای داخل سالن.

تردمیل لباس: صرف نظر از سرعت خود شما به احتمال زیاد عرق خود را دریافت کنید. به این ترتیب، تی شرت مناسب خوب فنی و کیفیت جفت شلوارک توصیه می شود. پوشیدن کفش خود را منظم — حاصل فقط آنها پاک است. موارد اضافی به نظر می تواند نوار چرمی دور کلاه (مدرسه قدیمی اما موثر) یا مچبند (همچنین برای گرفتن بیش از حد عرق).

تردمیل دنده: با توجه به ماهیت محیط داخلی، شما به خوبی هیدراته و تا حد امکان خشک نگه داشتن خود می خواهید. Waterbottle آسان برای استفاده است که شما می توانید با یک دست است و آب به عنوان سرد که ممکن است نگه دارید. حوله دست نیز ایده خوبی است (پارچه صورت از صفحه اصلی استفاده کنم)، فقط به پاک کردن صورت دستها و بازوها به عنوان مورد نیاز. اگر سرگرمی شما چیز شما می خواهید گوشی به پلاگین به شما تردمیل فانتزی--یا حداقل منبع موسیقی خود را اگر شما بر روی تردمیل منظم.

گرم کردن راست

بیش از حد آسان به فقط پرش بر روی تردمیل و شروع دور استارت در مجموعه خود را به سرعت است. این است که زمانی که شما را اجرا خارج از بدن شما به طور طبیعی رول به سرعت مطلوب خود را فراموش کردن. گرم اساسی به کمک تمرین های خود را به عنوان امن و موثر که ممکن است اینجا است:

Walk 3 دقیقه: شروع آسان و ساخت آن را به پیاده روی سریع در آخرین لحظه.

Jog 3 دقیقه: اگر شما می دانید شما ماراتن سرعت، این تلاش حدود 1-1.5 دقیقه آهسته تر در هر مایل است.

3 x 20/40s: این 20 ثانیه سریع, 40 ثانیه بازیابی است. هدف در اینجا این است که خون پمپاژ می و شما آماده است به آمار شما فواصل / آموزش جلسه در 100 درصد.

و اجازه دهید فراموش نکنید مورد خنک کننده پایین، بیش از حد. در حالت ایده آل شما قادر خواهید بود برای راه رفتن خود را اجرا. اینجا قانون طلایی اساسی یک دقیقه برای هر مایل اجرا است. پنج miler به شما حدود پنج دقیقه پیاده روی خالص.