نکاتی برای اجرای یک تردمیل برای از دست دادن چربی

- Jan 21, 2019-

نکاتی برای اجرای یک تردمیل برای از دست دادن چربی

نفس از طریق معده

图片1

بیشتر شما می توانید کالری بیشتری که می توانید بسوزانید را اجرا کنید. بنابراین، به منظور از دست دادن وزن شما باید قادر به اجرا برای فاصله طولانی تر.

نحوه نفس کشیدن می تواند تفاوت زیادی در سرعت و چقدر طول بکشد. هر شخص عادی یک روش نادرست را دارد.

راه صحیح نفس کشیدن از طریق شما است. این در واقع به معنی زمانی است که شما نفس می کشید، معده شما باید تورم و ریه ها نباشد.

در حالی که در حال اجرا مطمئن شوید که از طریق معده نفس بکشید، به این ترتیب شما می توانید اکسیژن بیشتری را در هر نفس دریافت کنید.

  استقامت کامل

در حالیکه در چشم یک فرد عادی، در حال اجرا بسیار ساده است. اما هنگامی که از دونده حرفه ای می پرسید او به شما می گوید تکنیک هایی وجود دارد.

图片2 

این تکنیک ها و مهارت ها نه تنها به شما کمک می کند تا برای مدت طولانی تر اجرا کنید، بلکه آنها نیز مطمئن شوید که خود را از آسیب می بینید.

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که نه زمین و نه انگشتان پا و نه زمین خود را در حال بهبود است. این بخش وسطی شماست که باید ابتدا به زمین برسد.

ثانیا، در حالی که هرگز نگاه نمیکنید یا شانه های منحرفی ندارید. هنگامی که شما یکی از کسانی هستید که ریه های خود را به طور صحیح گسترش می دهید محدود می شوید.

و در نهایت، همیشه در حالی که در حال حرکت است، به جلو حرکت می کند، وزن خود به شما حرکت می کند تا حرکت کند.

  تمرینات پا را انجام دهید

این یک چیز بسیار ساده است، زمانی که شما عضلات بزرگتری دارید، می توانید سریعتر و طولانی تر کار کنید، اما فقط کار کردن سالها طول خواهد کشید تا این نوع عضلات و استقامت عضلانی ایجاد شود.

بهترین ورزش هایی که می توانید انجام دهید عبارتند از squats، lunges، deadlifts، leg presses، extensions legs، curls legs and raising calves.

انجام این تمرین ها نه تنها پای شما را برای استقامت قوی تر می کند، بلکه این تمرین ها به خودی خود کاملا چرب هستند.

اطمینان حاصل کنید که وزنهای واقعا سنگین را استفاده کنید، به همین ترتیب میزان متابولیسم شما افزایش خواهد یافت و تستوسترون بیشتر آزاد خواهد شد.

شاید شما آن را درک نکنید، اما برای داشتن یک هسته قوی، مهم است که پاهای قوی داشته باشید. بنابراین، شما باید تمریناتی را انجام دهید که برای هسته قوی طراحی شده اند.

به عنوان مثال، پلک ها و پا بردن تمرین بسیار خوب برای هسته قوی است.

  خالی قلبی معده

اگر شما در حال اجرا برای از دست دادن وزن، پس بهتر است در صبح زود در معده خالی اجرا شود. دلیل این واقعیت این است که شما در حدود ساعت 8 تا 10 ساعت در حالت گرسنگی بوده اید.

هیچ گلوکز یا اسید چرب در خون شما وجود ندارد که می تواند توسط بدن شما برای انرژی مورد استفاده قرار گیرد. تنها دو گزینه ای که بدن شما با آن مواجه است این است که چربی ها یا عضلات را برای انرژی از بین ببرید.

برای جلوگیری از شکستگی عضلات، می توانید قبل از انجام قلب خود، یک وعده از آب پنیر 45 دقیقه داشته باشید.

اگر چه، اثربخشی این تکنیک در بحث است، اما بسیاری از سازندگان بدن سوگند یاد می کنند. شما باید آن را امتحان کنید تا آن را باور کنید.