تمرین خلاقیت تردمیل

- Apr 03, 2018-

1، 抬起 双手 高于 头部. 抬起 你 的 手臂 向上، 匀 速度 行走 可以 你 得到 更好 的 锻炼، 最大限度 地 增加 卡路里 的 燃烧.挑 挑...... 抬 抬 抬 抬 抬 抬 臂 臂 臂 臂 抬 抬 抬 抬 抬 抬 抬 臂 臂 臂 臂 抬،

blob.png

2. تمرین فوق العاده بدن خود را روی تردمیل خود افزایش دهید. کمربند در حال اجرا را خاموش کنید یا پای خود را روی مسیر در کنار تردمیل قرار دهید. شما می توانید از armrests برای استفاده از فشرده سازی قفسه سینه و فشار دادن triceps برای بالا بردن بدن بر روی تردمیل استفاده کنید.

• مسیر را در جلو تردمیل نگه دارید و دستان خود را در طول طول مجاز مسیر قرار دهید. یک سینه ی دائمی را با یک بازو خم کنید، سعی کنید بدن بالایی را نزدیک راهنمای هدایت کنید و نمایش دهید، و سپس بازوی را به سمت بالا فشار دهید تا راست را بچرخانید.

· تمرینات دمبل، یک جفت وزنه وزن سبک وزن مانند وزن 3 یا 5 پوند، هنگامی که روی تردمیل راه می روید، همچنین می توانید تمرینات دوسپس را انجام دهید، بلکه تاثیر ورزش را نیز افزایش دهید.

blob.png

3، سمت چپ هنگام راه رفتن به طور معمول بر روی یک تردمیل، به پیاده روی در کنار یا به آرامی در کنار راه بروید. برای حفظ تعادل، ابتدا از دستبند استفاده کنید. ]

· شروع به راه رفتن به طور معمول بر روی تردمیل. پس از پیاده روی، یک دستگیر را در یک طرف بردارید و سپس به سمت محافظ دست بزنید. اگر شما در مورد حرکات خود اطمینان ندارید، تمرین روی زمین صاف و سپس روی تردمیل تمرین کنید.

· در هر دو طرف تردمیل به مدت زمان مشابه برای عضلات خود به طور مساوی حرکت کنید.


blob.png

4، به عقب برگرد شروع به راه رفتن روی تردمیل کنید و اطمینان حاصل کنید که سرعت در 2.5 کیلومتر در ساعت تنظیم شده است. سپس به طرف خود برگردید و سپس به عقب برگردید، در فرآیند گرفتن حاشیه برای حفظ تعادل خود، سپس شما می توانید دستبند آزاد و راه رفتن بر روی تردمیل.

· از تنظیم شیب برای افزایش تمرینات پا استفاده کنید.

· هر دو دقیقه یا بیشتر را عوض کنید و برای ورزش کردن عضلات مختلف ترکیب کنید و تمرین کنید.

blob.png

5. در یک کلاس آموزشی و یا خرید ویدیویی تمرین ترد میلل شرکت کنید. نگاهی به اینکه آیا تمرینات ورزشی منظم شما کلاسهای تردمیل است و درسها می توانند به شما در انجام تمرینات مؤثر کمک کنند. اگر در منزل تردمیل دارید، می توانید تمرینات ویدئویی را تماشا کنید، که با استفاده از مربیان تناسب اندام برای طراحی سرعت و ترتیب تمرین چالش آور است.

blob.png