مبانی تمرین تردمیل

- Apr 03, 2018-


1. قبل از شروع به کار، ابتدا راه رفتن و اجازه دهید مفاصل و ماهیچه ها گرم شوند. 5 دقیقه برای گرم كردن عضلات و عضلات بهتر است. قدم زدن به آرامی روی یک شیب کوچک، مانند راه رفتن در شیب 2٪، و اجازه دهید بدن خون شما جریان یابد. پیش از شروع گرم شدن، به جلوگیری از فشار عضلانی یا آسیب به مفاصل کمک می کند.

微信图片_20180403111012.png


2. به تدریج سرعت خود را افزایش می دهد. پس از گرم شدن چند دقیقه، دوچرخه خود را سریع کنید. بعد از 5 دقیقه سرعت خود را کمی افزایش می دهید و سرعت خود را افزایش می دهید تا سرعت شما به سرعت حرکت کند و سپس به تدریج در فواصل 5 دقیقه ای افت کند.

· لطفا به کتابچه راهنمای تردمیل مراجعه کنید یا با مربی باشگاه خود صحبت کنید تا درباره برنامه آموزشی متناوب در برنامه نویسی تردمیل یاد بگیرید.

· سرعت را فراتر از توانایی های خود تنظیم نکنید. برای جلوگیری از آسیب، حداکثر سرعت خود را بر روی تردمیل کم کنید.

· به یاد داشته باشید که نحوه اجرای تردمیل تا حدودی متفاوت از روش معمول اجرا است و شما به این تغییر جزئی عادت دارید.

微信图片_20180403111122.png


3، سرعت روزانه و آموزش از راه دور متفاوت است. تغییر روزمره تمرینات شما کمک خواهد کرد که به شما علاقه مند شوید و از آسیب رساندن به گروه های عضلانی خاص جلوگیری کنید. اگر امروز تمرینات سرعت را تمرین می کنید و سعی می کنید تمام روز را به حداکثر برسانید، پس از تمرکز بر روی فاصله، سرعت sprint باید 5 تا 20 دقیقه باشد، سپس 20 روز تا روز بعد 60 دقیقه طول بکشد. به یاد داشته باشید بدن خود را در ابتدای و پایان در راه پیاده روی گرم کنید و آرام کنید. [3]

· کنترل پانل کنترل تردمیل خود را بررسی کنید، کتابچه راهنمای خود را بررسی کنید، یا به مربی بدنسازی صحبت کنید تا ببینید آیا تردمیل شما می تواند تنظیم شیب را روی شیب شبیه سازی کند یا خیر.

· اگر شما به دور از کوه زندگی می کنید، اما می خواهید در مسابقات یا ماراتن ها در مناطق تپه ای شرکت کنید، استفاده از ویژگی آموزش زمین در تردمیل شما می تواند یک راه عالی برای ورزش باشد.

blob.png


4. جلوگیری از گرفتن دستبند. گرفتن دستبند باعث شدت تمرین پاها و عضلات اصلی شما می شود. این امر باعث کاهش مصرف کالری و کاهش شدت ورزش خواهد شد. اگر شما نیاز به یک استراحت دارید، تردمیل را متوقف کنید و مدتی طول بکشید.

· در حالی که در حال اجرا و یا با حداکثر سرعت دویدن دستگیره نگه دارید، زیرا ممکن است شما را بیشتر سقوط کند.

· برای این استثنا وجود دارد، و اگر با تعادل مشکل دارید، باید درباره آن فکر کنید. اگر تعادل شما خوب نیست و شما می خواهید از یک تردمیل استفاده کنید، از پزشک خود بپرسید که چه اقدامات احتیاطی باید انجام دهید.

blob.png