از تناسب اندام تردمیل برای تمرکز روی سرعت و ضربان قلب استفاده کنید

- Mar 29, 2018-

سرعت های مختلف برای گروه های مختلف


1. اگر شما فقط می خواهید به کم کردن سرعت، توصیه می شود از سرعت 4km / h به 6km / ساعت استفاده کنید. پیاده روی آهسته معمولا برای تمرینات آرامش بخش پس از ورزش یا برای زنان باردار مناسب است.


2،6 کیلومتر / ساعت تا 8 کیلومتر / ساعت سرعت مناسب برای افراد سریع راه رفتن است. این سرعت برای کسانی که در حال اجرا نیست و یا "افراد تنبل" که فقط میخواهند عرق کنند، اما نه خیلی خسته، بهتر است. و این سرعت نیز برای افرادی که توانایی ضعیف ورزش را دارند، مناسب است، زیرا بهبود ظرفیت ریه تاثیری منفی دارد.


سرعت های بالای 3،8 کیلومتر بر ساعت برای گروه هایی که اغلب ورزش می کنند مناسب است. برای کسانی که به شدت نیاز به از دست دادن چربی دارند، بهتر است که در طول تمرینات هوازی هوازی به این سرعت برسید. لازم به ذکر است که اگر شرایط جسمی مناسب افراد مبتلا به ورزش با شدت بالا نیست، انتخاب کنید که سریع عمل کنید. لطفا با توصیه پزشک یا توصیه های مربی خود تمرین کنید.


برای توجه به بهترین نرخ ضربان قلب اجرا کنید


میزان ضربان قلب یک داده است که باید هنگام اجرای آن توجه شود. این داده ها به طور مستقیم می تواند وضعیت ورزش شما و تأثیری را که می توانید برآورده کند، نشان می دهد.


1. فرمول برای محدوده ضربان قلب مطلوب تمرین هوازی: (220-سن) × 60٪ / 80٪ وجود دارد. به عنوان مثال، اگر شما 20 سال سن داشته باشید، ضربان قلب 120 تا 160 بار در دقیقه، بهترین انحراف ضربان قلب است. به عبارت دیگر، اگر شما در این محدوده دراز بکشید، برای سوزاندن چربی و تقویت سیستم قلبی عروقی مفیدتر است.


2. هرگز اجازه دهید ضربان قلب شما در هنگام فعالیت بیش از حد ضربان قلب شما باشد: 220 سالگی. در صورتی که بیش از حد باشد، لطفا بلافاصله تاخیر کنید و اجازه دهید ضربان قلب به حالت طبیعی ریتمیک بازگردد.