تفاوت تردمیل تجاری و تردمیل خانه چیست؟

- Jun 13, 2019-

تفاوت تردمیل تجاری و تردمیل خانه چیست؟

1: ظاهر ظاهر تردمیل های تجاری محبوب تر است. پس از همه، آن را در برنامه های کاربردی تجاری برای خدمت به طعم عمومی استفاده می شود، بنابراین معمولا به نظر می رسد آرام و ساده، و به نظر می رسد ساده تر از تردمیل کلی. علاوه بر این، طراحی ساختاری ماشین بیضوی تجاری که بیشتر انعطاف پذیر و بزرگ است، اساسا بر روی یک کلید متمرکز است و باید پایدار باشد. ظاهر تردمیل خانه متنوع است، با طعم های محبوب و طعم های طاقچه و گزینه های بسیاری. و مانند بعضی از تردمیل های کم پایان، آنها همچنین قابلیت های زیادی را اضافه می کنند و کمی پیچیده تر می شوند.

IMG_20170524_172647


موتور 2. تردمیل خانه معمولا از موتورهای DC استفاده می کند، در حالی که تردمیل های تجاری از موتورهای AC استفاده می کنند. در طول عملیات تردمیل، قدرت موتور AC بزرگتر از موتور DC است، به طوری که تحت همان نیرو، تردمیل تجاری کمتر آسیب دیده از تردمیل خانه است. یک تردمیل تجاری نیز وجود دارد که معمولا در ورزشگاه استفاده می شود و ورزشگاه شامل انواع مختلفی از افراد می باشد، بعضی ممکن است بدنسازان وزن 100 کیلوگرم داشته باشند و برخی افراد ممکن است بسیار چاق باشند، بیش از 100 کیلوگرم غیر ممکن نیست. اگر شما چنین فردی روبرو هستید، اگر شما یک موتور تردمیل خانه هستید، می توانید دو روز غذا بخورید، بنابراین قدرت موتور تردمیل تجاری به طور کلی بیشتر از قدرت موتور خانگی است و قدرت بالای آن با مصرف برق بزرگ مطابقت دارد. تردمیل ها مصرف انرژی بسیار بیشتری از تردمیل خانه می کنند.

IMG_20170523_100013


3: جذب شوک. صحبت از جذب شوک، آیا دوستان فکر می کنند که تردمیل های تجاری قطعا بهتر از تردمیل خانه هستند؟ برعکس، اشتباه، مهمترین چیز برای تردمیل تجاری، دوام است، بنابراین الزامات جذب شوک بسیار زیاد نیست. چرا اینو میگی؟ جنبش جلو نیز اشاره کرد که افراد مختلفی به ورزشگاه می آیند. اکثر آنها جوانان و علاقه مندان به تناسب اندام هستند. نیازهای جاری آنها متفاوت از کودکان متوسط و بزرگ است. حفاظت از زانو آنها. تقاضا بزرگ نیست تأثیر جذب شوک این است که ببیند آیا می تواند از مفصل زانو محافظت کند، که اکثر آنها برای افراد سالخورده و سالخورده استفاده می شود، بنابراین تأثیر جذب تکه تکه های تجاری به طور کلی خوب نیست.

4: در حال اجرا منطقه به طور کلی، عرض تسمه در حال اجرا تردمیل های تجاری بهتر از 50 سانتی متر است. اصول زیر این اندازه فقط می تواند به عنوان خانواده یا تجاری تجاری طبقه بندی شود. تردمیل های تجاری به دلایلی ساده تر از تردمیل های خانگی بزرگتر هستند، مانند موتور و کمک فنر، ورزشگاه ها باید به نیازهای گروه های مختلف نیاز داشته باشند. بزرگتر منطقه در حال اجرا، بهتر است، به طوری که هر کس بتواند از آن استفاده کند. منطقه تمرین یک تردمیل خانه معمولا بیش از 40 * 120 سانتی متر است، در حالی که منطقه تمرین یک تردمیل تجاری معمولا بیشتر از 140 * 50 * سانتی متر است.


یکی از برجسته ترین تفاوت های بین استفاده تجاری و خانگی این است که تردمیل های تجاری در یک پیکربندی غیرقابل انعطاف ساخته می شوند، در حالی که تردمیل های خانه و یا برخی از تردمیل های تجاری سبک در یک پیکربندی قابل انعطاف، در صورتی که هر تاجر به یک تردمیل ورزشی مراجعه می کند. این قابلیت قابل انعطاف است، بنابراین مفهوم سردرگمی کسب و کار، استفاده از تردمیل تجاری خانه یا نور است که تظاهر به یک تردمیل تجاری برای فریب مشتریانی که نمی دانند. این وضعیت در موارد تدارکات سالن های داخلی رایج است، به طور عمده به این دلیل که خریداران تردمیل ها را درک نمی کنند و همیشه از قیمت خانه برای مقایسه تردمیل های تجاری استفاده می کنند. بازرگانان باید ابتدا کسب و کار را کاهش دهند و هزینه را کاهش دهند. این یک دایره بدبختی ایجاد کرد. در مرحله بعد، خریدار و بازرگان هر دو بی رحم بودند. می توان گفت که این خود مرگ شخصی خریداران است. نکات فوق، نقاط اصلی تردمیل و تفاوت اصلی بین تردمیل های خانگی و تجاری می باشد. همچنین یک نوع تردمیل بین تردمیل خانه و تردمیل تجاری وجود دارد. این نوع تردمیل یک تردمیل سبک تجاری نامیده می شود. . حرکت کوچک و یا استفاده از ماشین برای ایجاد یک تقلید، درست مثل یک وانت، شما اجازه می دهید آن را به جلو بکشید، قطعا نه به عنوان کامیون، اما همچنین می تواند زیادی را بکشند. هنگامی که شما کالا را نمی کشید، می توانید به عنوان یک ماشین خانواده نیز بیرون بروید. تردمیل تجاری سبک مانند این است. این را می توان در خانه استفاده کرد و می تواند به صورت تجاری استفاده شود، اما بیش از اندازه کافی است. معمولا در ورزشگاه های کوچک استفاده می شود.