تفاوت دو چرخ دوچرخه و دوچرخه ورزش چیست؟

- Apr 08, 2019-

تفاوت دو چرخ دوچرخه و دوچرخه ورزش چیست؟


دوچرخه دوچرخه و دوچرخه های ورزش شباهت بسیاری به شکل و حرکت دارند، بسیاری از مردم اغلب آنها را اشتباه می گیرند. در حقیقت، هر دو از نظر طراحی بدن / قدرت آموزش و سازگاری بسیار متفاوت هستند. در زیر تفاوت بین دو تجهیزات تناسب اندام دوچرخه چرخ و دوچرخه ورزش است:


از آنجا که ما می خواهیم در مورد تفاوت بین دوچرخه چرخان و یک دوچرخه ورزشی صحبت کنیم، ابتدا به آنچه که آنها شباهت دارند نگاه کنید:


شباهت بین دوچرخه چرخان و دوچرخه های ورزشی

اولین ظاهر دوچرخه چرخش و دوچرخه ورزش است. هر دو دارای دستگیره، چرخ فلک، پایه و پدال هستند. در همان زمان، دو اصل حرکت و اثرات تناسب اندام مشابه هستند و مصرف گرما بدن از طریق ورزش سوار باعث کاهش تناسب اندام می شود.


تفاوت در ظاهر دوچرخه چرخشی در یک دوچرخه ورزشی.

به عنوان مثال، دوچرخه ورزش مانند یک دوچرخه معمولی است و دوچرخه چرخش بیشتر شبیه یک دوچرخه کوهستانی است. واضح تر این است که موقعیت کرسی دوچرخه چرخشی بالاتر است و فردی که در بالای سمت بالا نشسته است، در حالت پیشین قرار دارد.


تفاوت ساختاری بین دوچرخه های چرخشی و دوچرخه های ورزشی.

اولین تفاوت آشکار موقعیت چرخ فلش است. بیشتر چرخ های چرخان دوچرخه چرخشی در جلو نصب می شوند، در حالیکه دوچرخه ورزشی دارای عقب مجهز به جلو است، در حالیکه چرخ فلک بسته بندی شده است.

روش های تنظیم مقاومت دوچرخه های چرخشی و دوچرخه های ورزشی متفاوت هستند. دوچرخه های چرخشی عمدتا توسط بلوک های ترمز کنترل می شوند و تنظیم مقاومت دوچرخه های ورزشی عمدتا بر اساس کنترل مغناطیسی است.

دوچرخه دوچرخه و دوچرخه های ورزشی مشابه نیستند. در دوچرخه چرخشی، شما می توانید در موقعیت ایستاده یا نشسته سوار شوید. دوچرخه دوچرخه سواری به دو حالت دوچرخه سواری، یک موقعیت دروغ و موقعیت نشسته تقسیم می شود، بسته به دوچرخه ورزشی افقی و دوچرخه تمرین عمودی.


جمعیت مناسب برای چرخاندن دوچرخه و دوچرخه های ورزشی.

از تفاوت های فوق در ساخت دوچرخه چرخ و دوچرخه ورزش، می توان به وضوح دیده شد که شدت ورزش چرخ دوچرخه قوی تر از دوچرخه ورزش است. بنابراین، دوچرخه چرخشی اغلب در بین جوانان محبوب تر است و سالمندان باید در انتخاب دوچرخه چرخشی مراقب باشند. دوچرخه ورزش برای تمام سنین مناسب است.


بین دوچرخه های چرخشی و دوچرخه های دوچرخه ای بهتر از هر کس دیگر رابطه ای بهتر از بین نمی رود. فقط می توان گفت که اختلاف بین این دو برای افراد مختلف مناسب است. اگر شما تناسب اندام جوان، مانند ورزش های ریتمیک را بیان کنید و به دنبال شکل دادن کامل بدن، می توانید چرخش را انتخاب کنید. اگر فقط به ورزش و فعالیت های روزانه علاقه دارید، دوچرخه ورزش برای شما مناسب تر است.