آنچه به دنبال در برای پیدا کردن بهترین تردمیل برای استفاده در منزل

- Nov 09, 2018-

آنچه به دنبال در برای پیدا کردن بهترین تردمیل برای استفاده در منزل

قیمت

بودجه شما باید هنگام انتخاب تردمیل برای استفاده در منزل است. برای بسیاری، کم - به محدوده اواسط تردمیل کافی است اما آن بستگی به ویژگی های شما علاقه مند. موتور قوی تر و بیشتر از گزینه های سرگرمی افزایش قیمت قابل توجهی اما مدل پایه جایی حدود $1،000 می افتد. شکل چقدر شما می توانید استطاعت را صرف و چه ویژگی های بیشتر برای شما مهم و استفاده از این اطلاعات برای محدود کردن انتخاب.

موتور

موتور نیاز شما انواع تمرینات شما بستگی دارد. واکر تقریبا به عنوان موتور قدرتمند لازم نیست که دونده. موتور CHP 3.0 بسیار رایج است و باید مناسب برای تمرین بیشتر. اما اگر شما تردمیل می گذرد به استفاده سنگین یک موتور 3.5 یا 4.0 CHP بهتر است. در این مورد شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن NordicTrack X9i.

فضای

کوچکتر از خانه ها و آپارتمان ها سرمایه گذاری باید در مدل تاشو. این درست زمانی که هنوز در حال استفاده برای آزاد کردن فضای ذخیره. چون رد پای کوچک است حتی زمانی که باز شدن ProForm S 9.0 ورزشی انتخاب خوبی است. اگر فضای یابی برای شما نیست، به عنوان این است که معمولا با دوام تر هستند سپس ارزش آن را به فکر می کنم مدل تاشو غیر ممکن است.

افزودنیهای پیشنهاد شده

موارد دیگر شامل برنامه های تمرین است که با کار پر زحمت و هر گونه امکانات سرگرمی ساخته شده است مانند صفحه نمایش لمسی وب را فعال کنید یا تلویزیون. اینها ارزش خود را اگر شما نیاز به انگیزه بیشتری برای ورزش، اما آنها نه برای همه است. در بسیاری از موارد، مدل پایه بدون این زنگ ها و whistles کافی است. فکر کنید چه ویژگی های بیشتر برای شما مهم و تمرکز تنها در مدل های است که آنها را ارائه دهد.