30 روز چالش تردمیل، در انتظار شما برای مبارزه!

- Apr 28, 2018-

30 روز چالش تردمیل

در اینجا یک راهنمای عملی برای تمرینات فوق العاده راحت تمام بدن است که یک ماه بعد از قلب شما فریاد می زند: "من دوست دارم در یک تردمیل اجرا شود".

علاوه بر اینکه خسته کننده است، تمرین تمرین 30 دقیقه ای نیز استقامت، سرعت و قدرت شما را بهبود می بخشد، یک ماه بعد یک دونده قوی را تقویت می کند و در صورتی که تردمیل خاموش است، ایروبیک را کامل کنید. منحنی بدن مجسمه اکشن (شما همچنین می توانید این تمرینات را روی یک تشک یوگا انجام دهید). نگران نباشید، کل برنامه تمرینی ترکیبی از کار و استراحت است. این به شما وقت می بخشد تا به بهبودی برسید - پیاده روی، پیاده روی، کمک به ضربان قلب خود را کاهش دهید و آماده تمرین شدت شدید بعدی باشی.

未命名.gif

کشش قبل از اجرای: لگد زدن و در حال اجرا

بدنش با بازوهایش بلند شد و پاشنه پا به 20 بار تکرار شد.

未命名_副本.gif

نوسان پا

با دست چپ نگه داشتن تردمیل برای حفظ بدن هنوز، نوک پای چپ به سمت چپ و سپس چرخش به لگن، و پس از 10 تکرار، عقب راست دوباره حرکت می کند.

未命名_副本.gif

ستاره دریایی

مستقیما در هر دو طرف بدن قرار دهید، دست راست خود را پایین بیاورید تا انگشت شست پا را لمس کنید، به موقعیت مبارزات بپردازید، و سپس انگشتان دست راست را لمس کنید. تکرار 20 بار به طور متناوب

未命名_副本.gif

سرباز اسباب بازی

بدن را مستقیما نگه دارید و مرکز جاذبه را حفظ کنید. پای راست را به موقعیت افقی بازوی چپ بالا ببرید. 10 بار تکرار کنید و با پای چپ آن را جایگزین کنید.

未命名_副本.gif

آموزش سوزاندن چربی: کشش Triceps

A. با استفاده از تردمیل، دست خود را در کنار تردمیل قرار دهید و دستها را پشت سر خود نگه دارید در حالی که پاهای خود را مستقیما نگه دارید.

بله آرنج ها خم می شوند در حالی که مفصل ها در حال فرو رفتن هستند تا آرنج ها در زاویه 90 درجه باشند و حرکات برای 1 دقیقه تکرار شوند.

未命名_副本.gif

یو پی اس

A. هنگامی که تردمیل خاموش است، بدن بروی کمربندهای در حال حرکت است، هر دو دست را در هر دو طرف کمربند بیسکویت قرار داده و فشار را روی شانه ها قرار می دهد.

B. سینه به پایین تردمیل فرو میرود، عقب را پشت سر گذاشته و گردن طبیعی است.

C. بازوی راست رو به جلو. تکرار 1 دقیقه.

未命名_副本.gif

کوهنورد

A. با استفاده از تردمیل، دست ها و شانه های خود را در همان ارتفاع نگه دارید و از طرف پایه تردمیل را درک کنید.

ب - تا جایی که ممکن است و به طور متناوب و مکرر برای یک دقیقه یک زانو را به سینه بردارید.

未命名_副本.gif

پاهای خود را بالا ببر

A. با استفاده از تردمیل، جای پای راست خود را در کنار تردمیل قرار دهید و پای خود را پایین بیاورید.

B. دست در سمت کمر، چانه زنی بالای بدن، ایجاد زاویه 90 درجه، پای راست، فشار زانو و سطح مچ پا. پاسخ به اقدام اولیه پس از اقدامات مکرر، به طرف دیگر ادامه دهید.

未命名_副本.gif

کشش پس از اجرا: کشش همسترینگ

پس از خاموش کردن تردمیل، پای راست را روی دسته پانل سمت راست قرار دهید. نوک انگشتان دست خود را با دست های خود لمس کنید و سرتان را روی زانوی خود فشار دهید. برای 15 تا 30 ثانیه نگه دارید و در سمت چپ تکرار کنید.

未命名_副本.gif

کشش لبه

هنگامی که تردمیل خاموش است، دست چپ دستگیره را برای نگهداری بدن نگه می دارد، و دست راست چنگال راست را می گیرد تا پاشنه نزدیک به باسن باشد. 15 تا 30 ثانیه نگه دارید و سپس به طرف دیگر بروید.

未命名_副本.gif

پسوند هیپ

دسته تردمیل را نگه دارید تا بدن را نگه دارید، مچ پا را به زانو راست بچرخانید، سپس زانوی راست را بچرخانید و سینه ها را راست کنید تا باسن ها باقی بمانند. حداقل 15 تا 30 ثانیه ادامه دهید، سپس برای سایز دیگر تکرار کنید.

未命名_副本.gif

کشش عضلات پشت

پاها را در هر دو طرف کمربند ایمن، پانل را با دو دست نگه دارید، بدن خود را به جلو نگه دارید و پای خود را 90 درجه نگه دارید. 15 تا 30 ثانیه طول می کشد
سرعت اولیه خود را پیدا کنید

قبل از شروع به کار، باید "سرعت اساسی" یا "سرعت اولیه" خود را پیدا کنید، بر اساس آن می توانید توانایی خود را افزایش دهید. چطوری پیدا کنم؟ مورد استفاده برای آواز خواندن! پیدا کردن سرعت که می توانید آواز بخوانید و یا آواز بخوانید و یا بدون نفس صحبت کنید. (تقریبا 40 درصد است - نیمی از قدرت، بعد از همه شما باید بر اساس این برتری ارتقا دهید!) و سپس سرعت پایه منهای 1.0، سرعت پیاده روی شماست.

بدن را به تردمیل نزدیک نکنید. اگر احساس می کنید که مجبورید کار سختی انجام دهید، باید به کنترل پنل ادامه دهید. این به این معنی است که شما خیلی سریع هستید. همچنین به یاد داشته باشید که سینه خود را درست کنید و چشم هایتان را به جلو نگاه نکنید، به پاهای خود نگاه نکنید!


سرعت

در هفته دوم، شما 0.2 برابر سریعتر از قبل عمل می کنید، از جمله سرعت پایه خود.


شیب

هر بار اجرا باید 0.5 درجه تندتر از قبل باشد و احساس می کند چربی در حال سوختن است!

مهم است که به خاطر بسپارید که هنگامی که شیب را به چالش می کشد، گام های خود را به طور مناسب بردارید و بدن شما بر روی تردمیل قرار می گیرد. به یاد داشته باشید دست خود را بالا ببرید و حتی در هنگام صعود کردن تپه، دستبند را نگه نداشته باشید.


استقامت ورزش

در این هفته شما باید 1.5 برابر سرعت پایه، به علاوه یک دقیقه اضافی در یک زمان اجرا کنید. سپس برای بازپس گرفتن، به ورزش ادامه دهید، که به استقامت ورزش کمک می کند.