علاوه بر تردمیل ها، این 8 ورزش هوازی نیز عالی است

- May 05, 2018-

ابزارهای دیگر را امتحان کنید    

ماشین بیضوی

علاوه بر کاهش تاثیر ورزش بر روی مفاصل، یکی دیگر از مزایای بزرگ دستگاه های بیضوی این است که آنها می توانند به طور موثر خود را بهبود وضعیت و کار کردن به گروه های عضلانی بدن پایین تر. شما می توانید سعی کنید بر روی ماشین بیضوی برای استفاده از quadriceps خود سقوط کنید؛ یا سعی کنید گام را بیشتر بکشید، می توانید عضلات بازو را تمرین کنید.

دوچرخه تمرینی

دوچرخه های ورزش ایده آل برای افراد مبتدی و برنامه های تناسب اندام یک وسیله ورزشی ایروبیک بسیار مفید هستند. با ادامه حرکت عضلات بدن پایین تر، کالری ها می توانند با گردش خون نرم تر همراه شوند.

ورزش درجه

اگر تردمیل های معمولی فقط به شما اجازه می دهند، تردمیل ها با دامنه بیشتر یادآور پیاده روی هستند. دامنه های شدید تا 40 درجه می تواند به کاهش کالری شما کمک کند.

دستگاه قایق رانی

شما ممکن است فکر کنید که ماشین های قایق سواری آسان به عنوان تردمیل ها استفاده نمی شود؛ اما نه به دلیل کمی از محتوای فنی، آنها توسط ماشین های قایقرانی خسته شده اند. ماشین آلات قایقرانی به عنوان یک وسیله ای که قادر به تمرین در کل گروه عضلانی می باشد، می تواند کالری را سوزاند، عملکرد قلبی و ریه را بهبود بخشد و پایه، عضلات اصلی و بازوها را تمرین کند.


سعی کنید ورزش هوازی بدون تجهیزات

پرش با اسکی

اولین فعالیت زانو برای گرم کردن. پای خود را از هم جدا کنید و بافتهای خود را گسترده، عمیق به سینه و زانو، آرنج خود را خم کنید و بازوها را به زمین بچرخانید. می توانید اقدامات را برای رسیدن به اثر سوزاندن چربی تکرار کنید.

بابی

پنج مرحله زیر را تکرار کنید: 1 اسکیت عمیق 2 دست نخورده در حالی که پشت پاها برای حمایت از پشت، قرار دادن صفحه برای حمایت از عمل 3 ولت به جلو حرکت می کند 4 پای پا به عقب به نیم بدن چرت زدن 5 بدن پرش پرش.

گام به جلو

پای خود را از ناحیه لب خود جدا کنید و مرکز زاویه خود را در مرکز قرار دهید. خم شدن آرنج، آرنج به عقب. سریعترین فرکانس به سرعت در حال راه رفتن است. تکرار هر 15 ثانیه برای 10 تکرار.

پشتیبانی از قرص

این صفحه از یک وضعیت صعب العلاج هم در همان زمان پشتیبانی می کند، زانو و قفسه سینه خود را به یکدیگر نزدیک می کند و به سمت دیگر حرکت می کند. با یک دست از بدن خود حمایت کنید و دست خود را با دست دیگر شانه کنید. در سمت چپ با پشتیبانی از یک دست دست، بالا برسد. اجازه ندهید تمرینات خسته کننده شوند و تمرینات هوازی را با هم ترکیب کنید!