خرید تردمیل خانگی

- Nov 23, 2018-

خرید تردمیل خانگی

 

تفاوت بین تردمیل خانگی در مقابل سلامت باشگاه تردمیل

تردمیل برای استفاده تجاری باید مصرف روزانه ثابت ماند. به طور کلی آنها را مانند یک مخزن ساخته شده است. تردمیل برای استفاده در منزل یک داستان کاملا متفاوت است. به جای دویدن برای 10 ساعت در روز، آن تنها چند ساعت در هفته استفاده می شود ممکن است. اینها فقط چند دستورالعمل که هنگام خرید تردمیل خانگی مهم هستند.خرید تردمیل راست در حال حاضرجلوگیری از دوباره در آینده نزدیک خرید دارید.


چقدر به صرف برای کار پر زحمت خانه?

تردمیل خوب ارزان است. بسیاری از افراد نمی دانند چه کار پر زحمت خانه هزینه. آنها ممکن است دیده تردمیل آیکون در وال مارت را برای چند صد دلار و مفهوم است که قیمت با شروع چیست. اشتباه!

تردمیل ماشین است که اگر به طور منظم، استفاده از ضرب و شتم بیش از حد هستند. اگر شما می خواهید تردمیل خانگی است که در گذشته به همین دلیل است که، شما در حال رفتن به نیاز به رتبهٔ چند دلار بیل. من می خواهم پیشنهاد برای راه رفتن خوب تردمیل که تحمل استفاده منظم، شما شروع به جایی در حدود $1,000.

از سوی دیگر شما لازم نیست به صرف $3000 در خانه تردمیل است که شما گاهی اوقات برای پیاده روی استفاده کنید. مگر اینکه وسواس برای اسباب بازی های بزرگ، گران.


چگونه شما می توانید تردمیل خانگی استفاده کنید?

شما آموزش ماراتن هستید و یا دوست دارید راه رفتن معمولی? تفاوت می تواند به معنای چند هزار دلار در هزینه.

·تردمیل برای مسابقه دو ماراتون یا نیمه ماراتون آموزش: افراد آموزش ماراتن تردمیل است که دیگر عرشه، موتور قدرتمند و به طور کلی ساخته شده است را برای سوء استفاده کنید. آنها همچنین ممکن است انواع برنامه های چالش برانگیز برای ایجاد انگیزه و افزایش عملکرد خود را می خواهند.

·تردمیل برای پیاده روی ورزش: کسی که گاهی پیاده روی با تردمیل در طول کوتاه تر است که می توانید است 18 اینچ گسترده کمربند موتور اندازه متوسط و طراحی کلی است که با ظرفیت متوسط استفاده.