دستگاه راست---انتخاب تردمیل

- May 09, 2018-

اول، به فکر اهداف تناسب اندام شما. این که آیا آن افزایش عملکرد ورزشی،سلامت عمومیوتناسب اندام، یا توانبخشی، دانستن اینکه چگونه شما تردمیل استفاده کنید می تواند کمک به شما کدام مدل را برای خرید شناسایی.

بعد، بودجه را در نظر بگیرید. سرمایه گذاری در ماشین بیشتر گران شما داشتن مقاومت ساخت، گارانتی قطعات دیگر، بزرگتر از سطح در حال اجرا, بالاتر از سرعت بالا و شیب تندتر می شود. اما اگر اهداف خود را آخرین و بزرگترین نیاز ندارد، شما ممکن است قادر به انتخاب مدل ارزان.

به خاطر داشته باشید:
اندازه.اکثر تردمیل مشابه، به طور متوسط 77 اینچ ردپای بلند توسط 35 اینچ گسترده. تردمیل تاشو نصف طول آن هنگام ذخیره خواهد شد. شما باید فضای کافی خالی اطراف تردمیل برای دسترسی و ایمنی.
ارگونومی.اگر دونده به شما طول عرشه است که با ظرفیت خود را می کنید. چگونه راحت شما در ماشین در حالی که راه رفتن و یا در حال اجرا هستند را در نظر بگیرید. انتخاب مدل است که برای شما تجدید نظر ارگونومی و زیبا.
ویژگی های پیشرفته.اسکله برای آیپاد پورت USB و اتصال به اینترنت بی سیم ویژگی های استاندارد در بسیاری از تردمیل هستند.
امکان تنظیم.اکثر تردمیل سرعت بالا بین 10 و 12 مایل در ساعت دارند. برخی سریع تر خواهد شد. آنها به طور معمول بین 10 تا 15 درصد درجه شیب اما برخی شیب افزایش ارائه.

blob.png