تفاوت بین تردمیل و واقعی در حال اجرا

- Apr 10, 2018-

تفاوت:

1. هنگامی که درجه حرارت یکسان است، در حال اجرا بر روی تردمیل خیلی داغتر از راه رفتن در جاده است. از آنجا که تهویه مطبوع در ورزشگاه وجود دارد، اما چون بدن شما به صورت جسمی حرکت می کند، هیچ باد طبیعی وجود ندارد. در حال حرکت بر روی جاده، بدن حرکت می کند به جلو، باد را تولید می کند، بنابراین گرما را از بین می برد. البته، سالن بدنسازی تهویه مطبوع دارد، که اساسا گرم می شود، در خارج از منزل اجرا می شود و در زمستان خوب است. در حال اجرا سرد نیست تابستان بسیار دردناک است

2. درجه آزادی سرعت تردمیل ضعیف است، اما سرعت ثابت است. سرعت تردمیل توسط دستگاه کنترل می شود، اگر چه شما می توانید با دکمه ها تنظیم کنید، اما افرادی که در حال اجرا هستند بسیار شدید هستند، یک دوره زمان خسته تر است، برخی از زمان ها ساده تر است. هنگامی که شما در حال حرکت در جاده هستید، هنگامی که خسته هستید، کمی آرامتر خواهید شد، و هنگامی که آرام هستید، کمی آرامتر خواهید شد. اما شما در تردمیل خیلی آزاد نیستید. از سوی دیگر، تردمیل ها می توانند افراد را به تحرک بیشتری نسبت به افراط و تمرکز و سرعت ثابت برسانند. من بیش از یک هزار کیلومتر بر روی یک تردمیل اجرا کردم. من الان خیلی ساده کار میکنم من می توانم با سرعت ثابت 9 KM / H در زمین بازی و در جاده ها اجرا شود. استاندارد باور نکردنی است خطا در عرض 10 ثانیه در هر کیلومتر است.

3، خسته کننده و سرگرم کننده متفاوت است. برخی از مردم در تردمیل گفتند که خسته کننده است. در واقع، خسته کننده در اتاق، هیچ منظره دیده می شود. با این حال، در یک تردمیل، شما می توانید یک تلویزیون خود را قرار دهید، و شما می توانید پد خود را به تماشای یک فیلم را به ارمغان بیاورد. در حال اجرا برای مدت طولانی خسته کننده نیست من یک ماراتن نیمه بر روی تردمیل زد و یک فیلم دو ساعته گرفتم. خیلی راحت بود هنگامی که در حال راه رفتن در جاده یا در حال اجرا در زمین بازی هستید، می توانید مناظر را ببینید و دیگران را در حال اجرا ببینید. فضای بسیار بزرگ و باز است. احساس افسردگی وجود ندارد.

4، امنیت متفاوت. بسیاری از تازه واردان تردمیل راحت نیستند و احساس سرگیجه می کنند. با این وجود، اگر شما کمی آن را تطبیق دهید، هیچ مشکلی وجود ندارد. در یک تردمیل، تا زمانی که سقوط نکنید، خطرات دیگر تقریبا رفته اند. در حال پخش در زمین بازی، ضربه خوردن به مردم نیست، که توسط یک فوتبال پرواز می شود، بسیار خطرناک نیست. در جاده ها، ریسک های زیادی وجود دارد، اتومبیل ها، مجرمان، سگ ها، شرایط جاده (گودال، آب، ناهموار) و غیره، بنابراین توصیه می شود که در جاده ها اجرا نباشید، گوش دادن به موسیقی را بپوشانید!

5، آسیب های ورزشی و آسیب های ورزشی متفاوت هستند. تردمیل های خوب با کمک های کمکی مجهز شده اند. شخصا بر روی یک تردمیل کار می کند، بر روی زانو اثر می گذارد و آسیب به بدن بهتر از هر زمین سخت دیگری مانند آسفالت بتونی و آسفالت و پایین تر از مسیر پلاستیکی است. بهترین جاده یک مسیر پلاستیکی است که به دنبال آن یک تردمیل است.

6. تحت تاثیر هوا / هوا. در حال اجرا بر روی تردمیل به شدت تحت تاثیر هر گونه آب و هوا است. البته آب و هوا باعث اختلال در ترافیک می شود و رفتن به ورزشگاه یک وضعیت شدید است. در حال انجام در خارج از منزل، باران، برف، یخ در جاده ها، باد، شن و گرد و غبار، یک اثر بزرگ است. مهمتر از همه، آلودگی هوا نیز یک مشکل بزرگ است. هوا در اکثر شهرهای بزرگ احتمالا مناسب برای کار در فضای باز نیست. شش امتیاز بدون در نظر گرفتن سفارش آنها می تواند به صورت دلخواه نوشته شود. اهمیت از فرد به فرد متفاوت است.

همان نقطه:

1 تأثیر ورزش، مصرف گرما، قدرت و تمرین تقریبا یکسان است. اگر چه استدلال های مختلف وجود دارد، در نظر گرفته شده است که تردمیل بسیار ساده تر از راه اندازی در جاده ها است، و حتی برخی از مردم داده اند که 70٪ است. با این حال، من یک گزارش معتبر را ندیدم که اختلاف واضح بین این دو را نشان دهد. ضد شواهد: تردمیل ها در سراسر جهان، از جمله تمام کشورهای توسعه یافته استفاده می شود. اگر واقعا تفاوت های زیادی وجود دارد، تولید کنندگان قطعا آنها را بهبود خواهد بخشید. تا آنجا که من به آن توجه می کنم، در جاده ها، در زمین بازی، بر روی تردمیل، چندین بار از 10 کیلومتر و نیمه ماراتن گذشتم. من تقریبا یکسان و خستگی دارم همچنین برای مدت 12 دقیقه، و غیره اجرا شد، و نتایج تقریبا یکسان است.

2، آسیب زانو در یک تردمیل، بی معنی است. شکی نیست که در حال اجرا دارای تاثیر و پوشیدن روی زانو است. اما تا زمانی که تمرین انجام شود، ممکن است صدمه به بدن وارد شود و سلامت فرد از طریق تعادل پویا تغذیه، استراحت و ورزش حفظ شود. تا زمانی که وضعیت درست باشد، از آن نترسید. تغذیه و استراحت به بدن کمک می کند تا بیشتر و سالم تر شود. جذب شوک یک تردمیل واقعا بهتر از بتن است. پس از 10 کیلومتر در کف بتن، درد زانو و مچ پا من بیشتر از تردمیل بود. برخی افراد حتی می گویند که در حال اجرا بر روی تردمیل برای مغز مناسب نیست. من فکر می کنم این بی معنی تر است