سوء تفاهم مشترک دستگاه های بیضوی

- Mar 31, 2018-

1. بیشتر مقاومت، بهتر است. (×)

قبل از استفاده از دستگاه های بیضوی برای آموزش شما اول صندلی مناسب، راه آهن، و غیره با توجه به ارتفاع شما باید تنظیم، استفاده از شدت پایین اول، به طور مستقیم شماره گیری بالاترین مقاومت اصطبل. اگر مقاومت بسیار زیادی در ابتدا استفاده smelters اغلب خیلی خسته احساس و توقف حرکت، که به واقع هنوز منجر به عضله تحریک رشد یا چربی مصرف است.


2. افزایش سرعت برابر افزایش شدت آموزش است. (×)

توجه به افزایش مقاومت footboard یا جای پای footboard روش صحیح برای افزایش شدت آموزش بیضوی است. در آغاز, افزایش سرعت شدت آموزش را افزایش می دهد. بدون شک وجود دارد که, اما زمانی که سرعت را افزایش می دهد به یک رشته خاص، شما از دست دادن کنترل پدال و اجازه دهید آن را به سرعت چرخش با اینرسی. می توان تصور کرد که مصرف کالری قطعا کاهش خواهد یافت. علاوه بر این، سریعتر سرعت، بیشتر به راحتی آن لطمه می زند. با افزايش مقاومت پدال شما به طور موثر می تواند شدت آموزش افزایش; افزایش سرعت اجازه می دهد تا شما را به ورزش به نقاط مختلف عضلات ران.


3. زمان ورزش در ظرف 30 دقیقه است. (×)

خط سیر ماشین بیضی شکل بیضوی است. این اقدام اضطراری توقف ندارد. نسبتا ملایم در حال استفاده است و به طور موثر می تواند محافظت از مفاصل. به طور کلی شدت ورزش به عنوان بزرگ به عنوان کار پر زحمت است. اگر مفاصل خوب است، و کیفیت فیزیکی نسبتا ضعیف مانند را سهولت حرکت کمی، ماشین بیضوی مناسب تر است. چون شدت ماشین بیضوی نسبتا کوچک است، دشوار به اصرار برای بیش از 30 دقیقه ورزش است و آن به راحتی می توانید نگه داشتن ضربان قلب در 130 ضربان در دقیقه یا بیشتر. دوم، استفاده از دستگاه های بیضوی به اعمال رفع فشار زانو مفاصل مچ پا به علت فشار مشترک آسان نیست.


4-shrugging و یا با یک حرکت کمر. (×)

زیرا استفاده از دستگاه های بیضوی نیاز به دست و پا و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور رسیدن به اثر مورد نظر ورزش, بسیاری از morians عمل خود را تمرین و آگاهانه را شانه به شانه های خود را به ورزش. اول، اصلاح عادت بد shrugging شانه و قسمت بالای بدن خود را راست نگه دارید. جلوگیری از shrugging شانه ها و پشت یا فشار بیش از حد کمر آسیب خود را به عقب. علاوه بر این، هر زمان ممکن است، سر خود را به راست که ممکن است نگه دارید. سر خود را بیش از حد بالا. وقتی شما ورزش بالابر پاشنه خود را تا حد امکان. نگه داشتن اسلحه خود را کمی خم کنید و مچ خود را به حد خم شدن.


5. ناسازگاری بین دست ها و پاها. (×)

مربی Ouyang گفت که او اغلب می بیند برخی از ورزشکاران به اشتباه با استفاده از ماشین بیضوی تردمیل در ورزشگاه. هنگام ورزش، فقط پاهای قوی هستند. دست تنها نقش پایدار زیر پا و یا به سادگی ارمرستس را حمایت. هنگام استفاده از دستگاه های بیضوی به ورزش اگر هماهنگی دست و پا نیست هماهنگ زمان بیشتر می شود بدن، قوی تر تقابل بین بالا و پایین اندام خواهد داشت, نتیجه گم می شود و دیگران نیز ممکن است خسته با توجه به حرکات ناهماهنگ ماهیچه های تیره و تار و آبشار حتی. .


6. تنها استفاده از تناسب اندام بیضی شکل. (×)

هنگام انجام تمرینات قدرتی، اگر شما همان حرکت تکرار هر روز بدن به تدریج به این حرکت مکرر سازگار می شوند اما کالری سوزانده کمتر و کمتر خواهد شد و شما ناچار خواهد شد "منطقه بستر های نرم افزاری آموزشی"، است که وارد آموزش. اثر stagnated. دستگاه های بیضوی نسبتا کمی شدت ورزش است. اگر می خواهید سریع تر به تناسب اندام ایده آل اثر آن انتخاب خوبی برای جایگزین در حال اجرا، دوچرخه سواری و ورزش های بیضوی است. علاوه بر آقايان راه تناسب اندام هوازی، لازم است به طور مداوم تنظیم شدت آموزش است. به این ترتیب بدن می تواند به تدریج انطباق با حالت متناوب با شدت بالا ورزش و استراحت و بقیه و اثر تناسب اندام قابل توجهی دریافت.