شرایط و شرایط بیضوی

- Mar 31, 2018-

1. عملکرد بیضوی ارگانیک حرکات دست و پا را ترکیب می کند و اغلب برای هماهنگی اندام ها و بدن سازی استفاده می شود. تمرینات طولانی مدت به بهبود استعداد فیزیکی، عملکرد قلب و ریه کمک می کند، اما همچنین آرامش ذهن و توانایی های ورزشی را بهبود می بخشد.

2. دستگاه بیضوی مناسب برای طیف گسترده ای از مردم است. برای افراد سالم، عملکرد بیضوی، آمادگی جسمانی را بهبود می بخشد و آمادگی جسمانی را بهبود می بخشد. هنگامی که افراد مبتلا به مفاصل کمر و مچ پا در حال حرکت یا رانندگی هستند، نیروی ضربه ای که هنگام لمس کردن پای زمین ایجاد می شود اغلب آنها را در مفاصل احساس درد می کند، اما استفاده از بیضوی بی خطر است. ، انتخاب راحت

3، ما اغلب در محل تمرین دیده می شود، بعضی از مربیان به اشتباه از ماشین بیضوی به عنوان یک تردمیل استفاده می کنند، فقط پا را سخت می کنند، بازو تنها نقش پایدار را در ران پای بازی می کند، یا به سادگی از بازو حمایت نمی کند. هنگام استفاده از دستگاه بیضوی برای ورزش، اگر هماهنگی دست ها و پاها هماهنگ نیست، بدن تندتر است، تقابل بیشتر بین اندام فوقانی و پایین تر، قوی تر خواهد شد. این ممکن است به دلیل حرکت غیر هماهنگ باشد، که باعث ایجاد خستگی، انقباض عضلات و حتی افتادن می شود.

4. روش صحیح استفاده از ماشین بیضی بیضی است که به آرامی دستبند را از بالا به وسیله دست نگه دارد؛ برای حرکت دست به جلو با پای؛ به تدریج رانش دست را افزایش می دهد و پس از آنکه دست و پا حرکت می کند به سطح بیشتر یا کمتر هماهنگ می شود. .

5. شما می توانید از ماشین بیضوی برای انجام هر دو تمرین دو طرفه و عقب استفاده کنید. وقتی تمرین می کنید، معمولا می توانید 3 دقیقه به جلو عمل کنید و بعد 3 دقیقه تمرین کنید، تمرینات 5 تا 6 دقیقه، بهترین تمرینات 3 تا 4 گروه. فرکانس عمل باید به تدریج تسریع شود، اما نباید خیلی سریع باشد. این باید در محدوده ای باشد که بتوان آن را کنترل کرد.

ورزش بیضوی خانه باید به اصل مناسب و استراحت لازم توجه کند، بلکه در طول ورزش نیز باید آب مناسب را اضافه کند تا به طور کامل سلامت بدن را تضمین کند!


وضعيت درست

دست ها به راحتی دستگیره های بالای دستگاه را می گیرند دست به جلو با جلو حرکت می کند؛ پس از آنکه حرکات دست و پا به سطح بیشتر یا کمتر هماهنگ رسیدند، نیروی کشش دست و نیروی کششی به تدریج افزایش می یابد. فرکانس عمل باید به تدریج تسریع شود، اما نباید خیلی سریع باشد. این باید در درون خود باشد. (منبع: جنوب متروپلیس روزانه جنوبی متروپولیتن)