آمار در تردمیل ها

- May 18, 2018-

آمار در تردمیل

تردمیل ها بیش از 100 سال است که در حال رشد و محبوبیت هستند. برخی از واقعیت ها و ارقام جالب در مورد تردمیل ها وجود دارد که ممکن است برای بسیاری از دانش های رایج نباشد.

تاریخ

· تردمیل ها در حدود سال 1875 اختراع شدند و برای اولین بار برای قدرت تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفتند. ساخته شده در اندازه های مختلف برای جا دادن سگ ها، گوسفندان و اسب ها، نسخه های کوچکتر برای کارهای کوچکتر مانند کوبیدن کره استفاده می شود. بزرگترهایی که توسط اسب ها اجرا می شدند برای استفاده از ماشین های پرورش ماهی مورد استفاده قرار گرفتند.

سال 1952 اختراع اولین تردمیل پزشکی را مشخص کرد. اختراع شده توسط دکتر رابرت بروس، تردمیل برای ارزیابی بیماری قلبی ریه استفاده شد.

شصت سالگی افزایش فروش و استفاده از تجهیزات تناسب اندام را افزایش داد. سربازان Tunturi، Aerobics، Inc و Woodway، شرکت های متعددی تردمیل را به عنوان یک ابزار تناسب اندام ارتقا دادند. با 70 سالگی، ناسا با استفاده از نسخه ی خود از درمانگاه وارد عمل شد تا اجازه دهد فضانوردان در فضا بتوانند ورزش کنند. از سال 2007، حدود 50 میلیون نفر از تردمیل استفاده می کنند.

اهمیت

· فروش تردمیل ها طی چند دهه گذشته نجومی بوده است. انجمن تولید کنندگان محصولات ورزشی ادعا می کند که مردم بیشتر به تردمیل ها پول می پردازند نسبت به سایر قطعات ورزشی. از سال 1995 تا 1996، فروش تردمیل از 660 میلیون دلار به 725 میلیون دلار افزایش یافت. در سال 2001، 43 میلیون خانوار دارای تردمیل بودند که 9 درصد افزایش نسبت به سال قبل بود.

عملکرد

· تردمیل ها برای راحتی و حفاظت از آب و هوای بد اجازه می دهد. از آنجا که تردمیل ها در داخل خانه استفاده می شود، دونده ها می توانند تمرینات قلبی را با وجود شرایط آب و هوایی در خارج از بدن داشته باشند. بسیاری از مدل ها کاربران را قادر می سازد سرعت و شیب دستگاه را تنظیم کنند، با برخی از مدل های پرطرفدار ارائه پلاگین برای آی پاد.

انواع

· تردمیل ها به عنوان مدل های خانه و تردمیل های تجاری در دسترس هستند. نسخه های خانگی معمولا سبک تر و کوچکتر هستند و به سبک تجاری نمی روند. برخی از آنها برای ذخیره سازی آسان، جمع می شوند.

مدل های تجاری در یک مرکز ورزشی یا دفتر پزشکی استفاده می شود. آنها بزرگتر و قدرتمندتر از مدل های خانه هستند و ثبات بیشتری دارند.

Nordic Track یک نوع دیگر از تردمیل های تجاری به نام Incline Trainers معرفی کرده است. این مدل برای شیب های شدید استفاده می شود که می تواند تا 50٪ درجه تمام شود.

ملاحظات

· توجه داشته باشید که هنگام خرید یک تردمیل، قیمت باشد. بهترین تردمیل ممکن است همیشه گران نیست. یک بودجه را طراحی کنید و برای بهترین مدل که همه چیز را به شما نیاز دارد نگاهی بیندازید. قیمت ها می توانند از 300 دلار برای مدل کم پایان تا 3500 دلار برای مدل بالای خط فاصله یابند.

چیز دیگری که باید بدان توجه شود این است که تردمیل های غیرقابل جابجایی پایدار تر و راحت تر می شوند. این باید هنگام خرید یکی برای خانه مورد توجه قرار گیرد.

فواید

تردمیل بسیاری از مزایای سلامت را ارائه می دهد. یکی از واضح ترین آن، کاهش وزن است. تردمیل ها همچنین به بهبود توانبخشی قلبی کمک می کنند، می توانند فشار خون و کلسترول را پایین بیاورند و اندورفین ها را برای عملکرد مغز و خلق و خوی بهتر آزاد کنند.