ویژگی های تردمیل

- Jun 25, 2018-

F eatures تردمیل

اکثر تردمیل ها ویژگی های خاصی دارند. چنین ویژگی هایی برای آموزش قلبی ضروری نیست اما می توانند تجربه ورزش را بهبود بخشند. نمونه هایی از برنامه های تمرینی پیش فرض، سخنرانان سازگار با آی پاد، مرورگرهای وب و تلویزیون ها هستند. کدام قسمت اضافات به شما کمک می کند تا اهداف تناسب اندام را رعایت کنید کدامیک استفاده نمی شود؟ صادق بودن در مورد نیازهای شما برای هدایت و حواس پرتی در طول تمرین، بخش مهمی از شناختن نحوه خرید یک تردمیل است که پرداخت می شود.

در اینجا سه مورد از ویژگی های عملی "ویژه" است که برخی از خریداران ترد میلر به دنبال آن هستند:

1. تردید خودکار - تردمیل با شیب باعث می شود ورزش با تغییر دادن سواری شما جالب تر شود. آنها همچنین دارای سه مزیت بسیار کاربردی هستند: آنها تمرینات تردمیل را آسان تر در مفاصل شما انجام می دهند، به سوختگی کالری بیشتری کمک می کنند و از تعریف عضله بهتر پشتیبانی می کنند.

اما چقدر شیب شما استفاده می کنید؟ بیشتر تردمیل های خانه امروز دارای حداکثر شیب 10، 15 و 20 درصد هستند. تردمیل های تکرار شونده دارای حداکثر شیب 40٪ هستند. اینها به شما اجازه می دهند کالری ها را با سرعت دوچرخهسواری بسوزانید.

      2. برنامه های تمرین - اکثر تردمیل خانه ها امروزه برنامه های تمرینی داخلی را تنظیم می کنند که سرعت و شیب خود را کنترل می کنند. (ارزان ترین تردمیل ها تنها در حالت دستی کار می کنند.) برخی از منوهای تمرین ترد میل کوتاه هستند. دیگران شامل ده ها روال است. اغلب این برنامه ریزی افزایش قیمت را توجیه می کند، بنابراین مطمئن شوید که می توانید از هدایت استفاده کنید.

فراتر از این گزینه های پیش فرض، تکنولوژی تمرین ویژه یک افزودنی اختیاری با مارک های خاص تردمیل است. در اینجا دو گزینه وجود دارد که ممکن است بخواهید دنبال کنید.

· iFit را می توان از طریق اتصال اینترنت بی سیم خانگی خود تحویل داد. با عضویت iFit ماهانه می توانید تمرینات نامحدود شخصی را دانلود کنید. صدها تمرین ویدئویی نیز موجود است. هیجان انگیز ترین در بررسی ما برنامه iFit گوگل نقشه ها است. این به شما امکان می دهد هر مسیر را در Google Maps جلب کنید و تقریبا با ترد میل خود تجربه کنید! علاوه بر تماشای جریان Google StreetView، شما افزایش و سقوط زمین را به عنوان تردمیل / کاهش تردمیل به برنامه ریزی پاسخ خواهید داد. کدام تردمیل ها دارای iFit هستند؟ NordicTrack ، HealthRider و ProForm .

· پاسپورت مجازی برنامه های تمرینی فعال ویدیوهای تعاملی هستند. یک بازیکن گذرنامه می تواند با تلویزیون خانه خود کار کند تا شما را در تنظیمات منظره با صدای محیط غوطه ور کند. با تغییر سرعت تمرین، ویدئو و صدا تنظیم می شود! Passport با اکثر تردمیل ها توسط Horizon Fitness و Vision Fitness سازگار است .

· مانیتورهای پالس بی سیم - اطلاعات دقیق ضربان قلب می تواند به شما در بهبود کارآیی بیشتر کمک کند. مانیتور ضربان قلب بی سیم دقت بیشتری را ارائه می دهد. برخی از تردمیل ها با مانیتورهای بی سیم کنترل ضربان قلب را نیز ارائه می دهند؛ برنامه های تمرینی پیشین خود را تنظیم می کنند تا به شما در منطقه ضربان قلب شما کمک کنند.

برخی دیگر از ویژگی های خاص در نظر گرفته شده عبارتند از: روشن / خاموش کردن بالشتک، طرفداران تمرین، دارندگان بطری آب، دارندگان رایانه لوحی، صفحه نمایش لمسی، مرورگرهای وب و تلویزیون با کیفیت بالا.