ویژگی های تردمیل

- Jan 24, 2019-

F eatures تردمیل


اکثر تردمیل ها ویژگی های خاصی دارند. چنین ویژگی هایی برای آموزش قلبی لازم نیست اما می توانند تجربه ورزش را بهبود بخشند. نمونه هایی از برنامه های تمرینی پیش فرض، سخنرانان سازگار با آی پاد، مرورگرهای وب و تلویزیون ها هستند. کدامیک از موارد اضافی به شما کمک می کند تا اهداف تناسب اندام را رعایت کنید کدامیک استفاده نشده است؟ صادق بودن در مورد نیازهای شما برای هدایت و حواس پرتی در طول آموزش، بخش مهمی از شناختن نحوه خرید یک تردمیل است که پرداخت می شود.

در اینجا سه مورد از ویژگی های عملی "ویژه" وجود دارد که برخی از مشتریان ترد میلل می خواهند:

1. تردید خودکار - تردمیل ها با شیب باعث می شود ورزش با تغییر دادن سواری شما جالب تر شود. آنها همچنین سه مزیت بسیار عملی دارند: آنها تمرینات تردمیل را آسانتر می کنند، اجازه می دهد سریعتر کالری بخورند و از تعریف عضله بهتر پشتیبانی کنند.

اما چقدر شیب شما استفاده می کنید؟ بیشتر تردمیل های خانه امروز حداکثر شیب 10، 15 و 20 درصد را دارند. تردمیل های تکرار شونده دارای حداکثر شیب 40٪ هستند. اینها به شما اجازه می دهند کالری ها را با سرعت دویدن بسوزانید.

      2. برنامه های تمرین - اکثر تردمیل های خانگی امروزه برنامه های تمرینی داخلی را تنظیم می کنند که سرعت و شیب خود را کنترل می کنند. (ارزان ترین تردمیل ها فقط در حالت دستی کار می کنند.) برخی از منوهای تمرین ترد میلر کوتاه هستند. دیگران شامل ده ها روال است. اغلب این برنامه ریزی افزایش قیمت را توجیه می کند، بنابراین مطمئن شوید که می توانید از هدایت استفاده کنید.

فراتر از این گزینه های پیش فرض، تکنولوژی تمرین ویژه یک افزودنی اختیاری با مارک های تردمیل خاص است. در اینجا دو گزینه وجود دارد که ممکن است بخواهید دنبال کنید.

· iFit را می توان از طریق اتصال اینترنت بی سیم خانگی خود تحویل داد. با عضویت iFit ماهانه می توانید تمرینات شخصی نامحدود را دانلود کنید. همچنین صدها تمرین ویدئویی در دسترس هستند. هیجان انگیز ترین در بررسی ما برنامه iFit گوگل نقشه ها است. این اجازه می دهد تا هر مسیری را در Google Maps جلب کنید و تقریبا با تردمیل خود تجربه کنید! علاوه بر تماشای جریان Google StreetView، شما افزایش و سقوط زمین را تجربه خواهید کرد زیرا روند تردمیل / کاهش تردمیل به برنامه ریزی پاسخ می دهد.

· پاسپورت مجازی برنامه تمرین فعال شامل فیلم های تعاملی است. یک بازیکن گذرنامه می تواند با تلویزیون خانه خود کار کند تا شما را در تنظیمات منظره با صدای محیط غوطه ور کند. با تغییر سرعت تمرین، ویدئو و صدا تنظیم می شوند!

· مانیتورهای پالس بی سیم - اطلاعات دقیق ضربان قلب می تواند به شما در بهبود کارآیی بیشتر کمک کند. مانیتور ضربان قلب بی سیم دقت بیشتری را ارائه می دهد. برخی از تردمیل ها با مانیتورهای بی سیم کنترل ضربان قلب را نیز ارائه می دهند؛ برنامه های تمرینی پیش تنظیم شده خود را تنظیم می کنند تا به شما در منطقه ضربان قلب شما کمک کنند.

برخی دیگر از ویژگی های خاص در نظر گرفته شده عبارتند از روشن / خاموش کردن کمان، طرفداران تمرین، دارندگان بطری آب، دارندگان رایانه لوحی، صفحه نمایش لمسی، مرورگرهای وب و تلویزیون با کیفیت بالا.