چهار مزیت تردمیل ها

- Apr 07, 2018-

1. در حال اجرا بر روی تردمیل امن تر از اجرا در زمین است. فرصت های در حال اجرا جذب جذب شوک را فراهم می کند. هنگامی که در حال اجرا است، زانوی بزرگترین فشار بدن را تحمل می کند، مخصوصا هنگامیکه روی زمین های غیر پلاستیکی کار می کند، و فشار بیشتری روی زانو به علت بی نظمی های زمین یا خم شدن اعمال می شود. راه رفتن روی زمین ناگهانی برای مدت زمان طولانی می تواند باعث آسیب زانو و مچ پا شود.


2. تلاش بیشتر بر روی تردمیل. در حال اجرا نیاز به یکی از دو پا را به شدت سخت و نیروی رو به جلو و جلو را فراهم می کند، اجازه می دهد بدن را به جلو و سرعت بالا. در این فرآیند، کل فرد نیاز به یک لحظه هوا را از بین می برد. . با این حال، در حال اجرا بر روی یک تردمیل، می تواند برخی از نیروی رو به جلو را از بین ببرد، زیرا موتور تردمیل مقدار مشخصی از تلاش های جلو را به دونده ها می دهد، بنابراین در حال اجرا بر روی تردمیل کار کمتر از کار در زمین است. در مرحله دوم، در حال اجرا بر روی تردمیل می تواند اساسا به عنوان در حال اجرا در برابر خود گرانش دیده می شود، در حالی که در حال اجرا بر روی زمین است که نه تنها در برابر خود گرانش، بلکه در خارج از سرعت باد، اصطکاک زمین و دیگر عوامل خارجی است.


3. در حال اجرا بر روی تردمیل می تواند گفت و گو انسان و ماشین را به دست آورد. در حال اجرا بر روی یک تردمیل به دونده ها اجازه می دهد تا سرعت، زمان، ضربان قلب و مصرف کالری را بشناسند. دانستن این داده ها به آنها اجازه می دهد تا با فعالیت بدنی خود سازگار شوند.


4. در حال اجرا بر روی تردمیل همچنین اجازه می دهد تا برای آموزش بهتر موقعیت درست در حال اجرا، به خصوص برای پیاده روی. همه ما در حال حاضر در حال اجرا معمولا باید برای دستیابی به عضلات هسته ای، در نتیجه جلوگیری و یا درمان بیماری های ستون فقرات مانند ستون فقرات کمری و ستون فقرات گردن ناشی از استفاده از. این نیاز به انتقال نیرو از اعضای پایین بدن به عقب پایین، چرخاندن لگن و تیغه های شانه است. با استفاده از حالت های مختلف بر روی تردمیل، مانند تغییر در شیب، تغییر سرعت، تغییر ترکیب، و غیره، آسان تر از احساس نیرو در سایت است. توصیه می شود که شما همچنین یک آینه در اطراف تردمیل خانه خود را نصب کنید تا زیبایی در حال اجرا را زیباتر و اثر سالم تر داشته باشید.