چهار چرخه مکان دوچرخه

- Nov 13, 2018-

چهار چرخه مکان دوچرخه

微信图片_20181004131736

اگر از دوچرخه های ورزشی استفاده کرده باشید، ممکن است متوجه باشید که میله های فرمان می تواند در اشکال و اندازه های مختلف باشد. شما همچنین ممکن است متوجه شده باشید که موقعیت های دست که در طول تمرین استفاده می شوند، تغییر می کنند. بنابراین هدف از این موقعیت های مختلف دست چیست؟ حتی مهم است؟ پاسخ کوتاه بله، مهم است. و هدف این است که اطمینان از عملکرد مطلوب و موقعیت بر اساس اهداف خود را برای هر تمرین سواری.

بسته به نوع سواری که انجام می دهید، شکل میله های دسته و موقعیت دست شما می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. این امر همچنین می تواند باعث تغییر زیادی در موقعیت بدن شما در هنگام دویدن در دوچرخه شود.

در اینجا چهار موضع دستی اولیه که بیشتر در دوچرخه های ورزشی استفاده می شود، هستند:

Overhand Grip - این به طور معمول شایع ترین و راحت ترین موقعیت برای سواران است. این احساس امن و مطمئن است، در حالی که اجازه می دهد شما را به حفظ موقعیت لگن راست. این موقعیت خوبی برای ساخت قدرت و استقامت سواری عمومی، ثبات و ایجاد استقامت و سرعت پا است.

Hook Grip - این موقعیت مزایای مشابهی را به دست می دهد، اما دارای تغییرات قابل توجهی در زانوی مچ دست است که نیازهای راحتی را برآورده می کند و درد تنش مرتبط با موقعیت را برای سواران محدود می کند.

Grip Extended - دستگیره توسعه یافته مناسب برای کوهنوردی و سرعت عمل است. این سوار را در موقعیتی قرار می دهد که قدرت و استقامت را می توان در سطوح بالاتر مقاومت در هنگام قرار دادن بدن در یک فرم امن و ایمن آموزش داد. اطمینان حاصل کنید که این گرفتن را در موقعیت نشسته انجام ندهید، زیرا این امر می تواند شما را در معرض ابتلا به درد کمر قرار دهد.

Aero Grip - در حالی که این موقعیت سواران در فضای باز با حداکثر کاهش کشیدن را فراهم می کند، برای دوچرخه سواری داخلی کم است. مهم است که توجه داشته باشید که موقعیت هواپیما نیاز به مقدار زیادی انعطاف پذیری دارد. اگر این موقعیت در ابتدا احساس ناراحت کننده باشد، دسته خود را بالا ببرید و به آرامی آنها را پایین بیاورید تا انعطاف پذیری شما افزایش یابد.

در اینجا چند راهنمایی دیگر برای کمک به بهبود سواری شما وجود دارد.

  1. اگر یک موقعیت ناراحت کننده باشد، یکبار دیگر را امتحان کنید تا بتوانید به مدت طولانی به راحتی سوار شوید. هیچ اتفاقی نیفتاده است که بدن شما نیاز به زمان برای انطباق با یک موقعیت جدید دارد.

  2. برای جلوگیری از درد و آسیب احتمالی از سوار شدن برای یک دوره طولانی در یک موقعیت، به جای گرفتن از دست خودتان.

  3. در دست گرفتن از دست دادن باقی بمانید تا به آنها تکیه نکنید. گرفتن دست شما باید به اندازه کافی قوی باشد تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید بدون آن که به شدت روی صندلی های خود تمرکز کنید.