چگونه می توان نتایج بهتر با دوچرخه ریسندگی

- Nov 20, 2018-

چگونه می توان نتایج بهتر با دوچرخه ریسندگی را بدست آورد

微信图片编辑_20181113130155

S پین کردن بسیار محبوب است و این یک راه عالی برای آموزش استقامت شما در فصل زمستان است. در اینجا چند راهنمایی ساده است که دستاوردهای شما را از چرخش افزایش می دهد:

1. قبل از چرخش را گرم کنید

درس های ریسندگی طول عمر حدود 50 دقیقه است. برای دوچرخهسواران آموزش دیده این زمان بسیار کوتاهی است، زمانی که این زمان شامل گرم کردن، فاصله ها و خنک شدن است.

به یاد داشته باشید که بیشتر درسهای چرخش برای افرادی که خیلی با آموزش دوچرخه سواری آشنا نیستند ساخته شده است. بنابراین، من پیشنهاد می کنم قبل از ورود به اتاق چرخش به منظور گرم کردن سریع، زمان بیشتری را طی کنید.

2. آب را با الکترولیت ها و کربوهیدرات ها بنوشید

اتاق های ریسندگی دارای درجه حرارت بسیار بالا و رطوبت بالا هستند. بنابراین، کاملا طبیعی است که عرق بیشتری از شما استفاده شود.

بعضی از مردم معتقدند که در تمرینات چرخشی بیشتر از اینکه آنها سخت تر کار می کنند بیشتر عرق می کنند. که درست نیست.

آنها بیشتر به دلیل آب و هوا عرق می کنند، نه به این دلیل که آنها کار سخت تر از حد معمول انجام می دهند. من توصیه می کنم که آب را با الکترولیت ها و کربوهیدرات ها بخورید تا سطح کارایی بالا را در طول جلسه حفظ کنید.

3. فواصل را با دقت انتخاب کنید

مربیان ریسینگ درس خود را برای جالب و چالش برانگیز برای طیف گسترده ای از سواران برنامه ریزی می کنند. اکثر آنها تنها 2 تا 3 بار در هفته چرخش می کنند تا بتوانند از تمام تلاش خود در این دوره کوتاه استفاده کنند.

اگر برنامه ای که از مربی ساخته شده را دوست نداشته باشید، از برنامه خود یا یکی از برنامه های دوچرخه سواری داخلی استفاده کنید.

ممکن است یکی از این برنامه ها را بدون گفتن به مربی، سوار کنید. فقط به خاطر داشته باشید که وقتی مدرس به شما می گوید (و دستورات او در مورد استراتژی قدم زدن) نادیده بگیرید، ایستادن و نشستن.

4. به یاد روزهای استراحت

شما نمی توانید فواصل هر روز را انجام دهید. چند روز روزها باید آسان باشد. اگر در یکی از این روزها برای سوار شدن در کلاس چرخش بروید، لطفا هدف خود را با آموزش یاد بگیرید.