نحوه استفاده از Treadmill به درستی

- Mar 31, 2018-

1. مراحل تثبیت

هنگامی که ما رسما شروع به کار می کنیم، باید یک حالت مناسب و مناسب در حال اجرا را حفظ کنیم.

وضعیت مناسب در حال اجرا می تواند تاثیر زانو را 25٪ کاهش دهد. نکات کلیدی وضعیت خاص در حال اجرا عبارتند از:

(1) در هنگام فرود، تا آنجا که ممکن است مستقر در زیر زانو یا کمی عقب، موقعیت مچ پا را کنترل کنید.


(2) سایت قبیله ای پا در قسمت جلویی کنترل می شود و به ویژه مرکز جاذبه بهترین موقعیت جناغ زدن بین انگشت پا و دو انگشت است.


(3) برای کنترل ثبات بدن، آن را از یک طرف به سمت تکان ندهید و بیش از حد دست دراز بکشید و به جلو بروید.


2. لباس پوشیدن، کاملا مجهز

اکثر تردمیل های خانگی استفاده می شود در خانه، زیرا بسیاری از مردم توجه زیادی به چرخ دنده ها، مانند کفش های دویدن، لباس ورزشی و غیره ندارند. این در واقع اشتباه است. هنگامی که در خارج از منزل کار می کنید، کت های ضد سرقت پوشانده می شود، کفش های شلواری را جذب می کنیم و در خانه به خانه می روند. ما نیز باید چنین باشد.

مانند برخی از مردم که در حال پابردگی هستند، بیشترین تابو ممکن است کف پاهای خود را بپوشاند، به مچ پا آسیب برساند. بنابراین، هنگام استفاده از یک تردمیل، شما باید لباس ورزشی و کفش های ورزشی سبک داشته باشید. دونده های عادی برای پوشیدن کفش های راحت و راحت استفاده می کنند و کراوات کم و کوه بالا مناسب کفش را انتخاب می کنند.


3. ترکیبی از آموزش هوازی و فاصله

برای دوچرخهسواران، در حال اجرا ثابت، علاقه به در حال اجرا را کاهش می دهد، و همیشه یک نوع ورزش حالت است، که خسته کننده و خسته کننده است. در حالت ناخودآگاه، ورزش بیش از حد همچنین می تواند منجر به آسیب های بیش از حد، که به نام آسیب های شدید بارگیری نامیده می شود. بنابراین، برای کمک به دستیابی به نتایج آموزشی بهتر، برنامه های آموزشی حرفه ای مورد نیاز است.

تردمیل techtop دارای انواع حالت های در حال اجرا است. شما می توانید برنامه آموزشی خود، سرعت و شیب را انتخاب کنید، شبیه سازی در حال اجرا، صعود، بالا رفتن، و غیره برای غنی سازی تمرینات خود و ترکیب آموزش های هوازی و متناوب.


4. سوابق داده ها را در طول آموزش نادیده نگیرید

برخی افراد فکر می کنند که برای کاهش وزن، بیشتر آنها اجرا می شود، بهتر است. در واقع، انجام بیش از حد برای بدن مناسب نیست. از نقطه نظر قدرت، 180 ميليون عدد، تعداد ضربان قلب نسبتا امن در هر دقيقه است و اگر تعداد دونده اول باشد، نياز به کاهش بيشتري دارد. علاوه بر این، در طی این فرایند، دوندگان باید با توجه به اطلاعات ضربان قلب خود نیز توجه کنند. تردمیل techtop دارای دسته ای از ضربان قلب است و می تواند در حین حرکت قلب، فاصله، داده های مصرف کالری و غیره را ضبط کند.

تنها زمانی که اطلاعات مربوطه را در طول تمرینات خود می دانید می توانید اهداف آموزشی بهتر و نتایج آموزشی را به دست آورید.


5. اجرا در خانه، اما همچنین به یاد داشته باشید برای گرم کردن

قبل از هر تمرین، و همچنین در خانه، برای گرم کردن آماده شوید. پیش از شروع گرم کردن، عمدتا شامل کشش کمر و عضلات و رباط های پا و مفاصل فعال مچ پا است. زمان گرم شدن حدود پنج یا شش دقیقه است. پس از تردمیل در راه است، لازم است که به آرامی راه بروید و دوباره بچرخید. سپس یک اجرا سریع است. زمان برای پیاده روی و پیاده روی آهسته تا 5 یا 6 دقیقه افزایش می یابد. در پایان اجرای، شما همچنین باید به کاهش سرعت و شما نمی توانید به طور مستقیم متوقف شود.