نحوه استفاده از Treadmill به درستی

- Mar 22, 2018-

اول از همه، اگر شما قصد داریم برای یک ساعت یا بیشتر اجرا شود، قبل از اینکه بخوابید، غذا بخورید و بعضی انرژی بخورید. بهترین زمان برای خوردن 30 دقیقه قبل از شروع یا کمی پیش از آن است. مواد غذایی خورده باید تحت تأثیر کربوهیدرات ها و پروتئین ها قرار گیرد. کربوهیدرات ها انرژی می گیرند و پروتئین ها و کمی چربی می توانند به پروتئین ها انرژی آزادتری را به میزان قابل ملاحظه ای کمک کنند. به یاد داشته باشید هنگام آماده شدن برای اجرای، کفش های حرفه ای را بپوشید. در حال اجرا یک تمرین کامل بدن است. به گفته زنان، لباس ورزشی ضروری است. به یاد داشته باشید قبل از شروع به گرم شدن گرمایش تاثير مستقيمی بر نتايج بعدی شما دارد. هرگز آن را ذخیره نکنید

هنگام راه اندازی تردمیل، تردمیل گزینه ای برای انتخاب ورزش است. توصیه می شود که با توجه به آمادگی جسمانی و توانایی های ورزشی خود انتخاب کنید.

اگر فقط می خواهید آهسته بمانید، توصیه می شود از سرعت 4km / h-6km / h استفاده کنید، پیاده روی آهسته معمولا برای تمرینات آرامش بخش پس از ورزش یا ورزش زنان باردار مناسب است. اگر به سرعت بروید سرعت را می توانید با توجه به شرایط جسمانی خود بهبود دهید. سرعت 6km / h-8km / h مناسب است. این سرعت برای کسانی که در حال اجرا نیست و یا "افراد تنبل" که فقط میخواهند عرق کنند، اما نه خیلی خسته، بهتر است. و این سرعت نیز برای افرادی که توانایی ضعیف ورزش را دارند، مناسب است، زیرا بهبود ظرفیت ریه تاثیری منفی دارد. سرعت بیش از 8 کیلومتر در ساعت برای گروهی از ورزش منظم مناسب است. برای کسانی که به شدت نیاز به از دست دادن چربی دارند، بهتر است که در طول تمرینات هوازی هوازی به این سرعت برسید. لازم به ذکر است که اگر شرایط جسمی مناسب افراد دارای ورزش با شدت بالا نباشد، سریعتر عمل نکنید. لطفا به توصیه دکتر یا مشاوره از مربی تمرین کنید. به یاد داشته باشید سرعت تردمیل خود را بر اساس شرایط فیزیکی خود انتخاب کنید! بر روی تردمیل، شما به وضوح می توانید از راه دور استفاده کنید، مصرف کالری و ضربان قلب را درک کنید. نرخ مرکز مهمترین چیزی است که باید به آن توجه کنید. این داده ها می توانند مستقیما منعکس کننده وضعیت ورزش شما و تاثیری است که می توانید به دست آورید.

1. فرمول برای محدوده ضربان قلب مطلوب تمرین هوازی: (220-سن) × 60٪ / 80٪ وجود دارد. به عنوان مثال، اگر شما 20 سال سن داشته باشید، ضربان قلب 120 تا 160 بار در دقیقه، بهترین انحراف ضربان قلب است. به عبارت دیگر، اگر شما در این محدوده دراز بکشید، برای سوزاندن چربی و تقویت سیستم قلبی عروقی مفیدتر است.

2. هنگامی که در حال اجرا هستید، به یاد داشته باشید هرگز اجازه ندهید ضربان قلب شما بیش از حداکثر ضربان قلب شما باشد: 220 سالگی. اگر این کار ادامه داشته باشد، لطفا بلافاصله آن را کم کنید، بگذارید ضربان قلب به ریتم طبیعی بازگردد، تا از وقوع حادثه جلوگیری شود. پس از اجرا، به یاد داشته باشید که کشش و کشش! اگر می خواهید تمرین خوبی انجام دهید، پاهای ضخیم نیست، کشش مهم است.