جنبش غلط آسان است

- Apr 27, 2018-

محبوبیت تردمیل ها بی اساس نیست. در خانه بدون هیچ گونه مانعی برای تسهیل اجرای، نیازی به در نظر گرفتن عوامل خارجی نیست. شما لازم نیست نگرانی در مورد کفایت نور روز در تردمیل، اینکه آیا خیابان سرد است یا اینکه یک ماشین عجله دارد یا غریبه در خیابان به شما نزدیک است. برای اکثر افراد تناسب اندام، تردمیل ها بهترین راه برای ورزش منظم، سوختن چربی و سالمتی می باشند.

با این حال، تجربه تردمیل مناسب اغلب مردم را نادیده می گیرد تهدیدات پنهان، به ویژه آسیب های ورزشی. جراحات ورزشی شایع است و حتی اگر شما در تردمیل نیستید، در حال اجرا در جاده نیز به شما آسیب می رساند.

مجروح شده ام، زیرا فراتر از اساسی ترین عقل سلیم

برخی از شایع ترین آسیب های ورزشی ناشی از تردمیل توسط دونده های فراموش شده در مورد مبانی تردمیل ایجاد می شوند. قبل از اینکه به یک تردمیل بروید، باید اقدامات احتیاطی ایمن را انجام دهید، درست همانطور که قبل از اجرای شما انجام می دهید. به عنوان مثال، قبل از شروع به گرم کردن، بعد از اجرای بازیابی. پس از اجرا، آن را خاموش نمی شود، آسان است که شکستگی و تکان دادن تراژدی مچ پا. بعضی از دوندگان کفش خود را پس از اینکه در دستگاه می گیرند، کرايه نمی کنند. توریها به آسانی می توانند در ناحیه کمربند در حال عبور قرار بگیرند یا به سمت خود گام بردارند. این همچنین می تواند باعث شکستگی یا اسپری شود. علاوه بر این، هنگامی که در حال اجرا هستید، همیشه باید به جلو نگاه کنید، تعظیم نکنید یا بدن نتواند تعادل را حفظ کند.

پس فراموش نکنید:

قبل از شروع به گرم کردن

هنگامی که شما تمام می شود و یا می خواهید استراحت کنید، باید باشگاه را اداره کنید.

اطمینان حاصل کنید که لنزهای خود را وصل کرده اید.

به طور مستقیم به سمت خود نگاه کنید و به تعادل برسید.

کم آبی و کم آبی بدن

شبیه سازی جاده ای که در یک تردمیل کار می کند بدان معنی است که شما باید اقدامات احتیاطی مشابهی مانند آرامش و بهبودی پس از پیاده روی داشته باشید تا ورزش را موثرتر کنید. دونده ها همیشه با کمبود آب مواجه هستند. این که آیا در حال اجرا بر روی یک تردمیل یا در جاده ها، پر کردن آب و تغییر از راه رفتن به راه رفتن سریع در طول دوباره پر کردن برای خنک بدن خود. یکی از مزایای یک تردمیل این است که بطری آب به راحتی در دسترس است.

رانندگان همچنین نیاز به اطمینان از مصرف پروتئین کافی در طول ورزش برای جلوگیری از آسیب عضلانی. کمبود پروتئین در رژیم غذایی روزانه می تواند منجر به فلج فیزیکی در طی و پس از ورزش شود. در حال اجرا بر روی تردمیل همانند در حال اجرا بر روی جاده است، بنابراین در رژیم غذایی روزانه طب چینی تجمع مقدار زیادی از مواد سالم، مانند پروتئین را تضمین می کند.

پس فراموش نکنید:

آب زیادی در دست داشته باشید.

پروتئین کافی در رژیم غذایی باید وجود داشته باشد.

آسیب ناشی از دو بی دقتی

در حال اجرا بر روی یک تردمیل اجازه می دهد تا با تلفن همراه یا سایر دستگاه های الکترونیکی خود باقی بمانید. این ممکن است به بی توجهی و آسیب رساندن منجر شود. اکثر مردم معمولا برای مدتی بعد از گرفتن دستگاه و حتی کمی سریعتر عمل می کنند. در مرحله شتاب، ارسال پیام های متنی، برقراری تماس تلفنی و حتی استفاده از محصولات الکترونیکی می تواند صدمات جدی در ورزش ایجاد کند.

دونده های جاده ای با تجربه همه می دانند که گوش دادن به موسیقی در حالی که در حال اجرا است، آسان به منحرف کردن است، که می تواند آسیب های ورزشی بالقوه، به دلیل اینکه شما قادر به شنیدن حرکات و سر و صدا در جاده ها نیست، و شما را از خطراتی که شما را احاطه . تردمیل می تواند از محیط خارجی محافظت شود. دونده ها می توانند به راحتی به موسیقی گوش دهند، اما از چیزهای دیگر نگران نباشید. ارسال پیام های متنی، صحبت کردن در تلفن و یا تماشای تلویزیون می تواند به صدمات جدی احتمالی منجر شود.

پس فراموش نکنید:

سعی نکنید منحرف نشوید

برای جلوگیری از آسیب دیدن ارسال پیام های متنی کمتر یا موارد دیگر.

درد قاعدگی و شکستگی استرس

جنبش بیش از حد در هر محیط می تواند منجر به شکستگی های دردناک استخوان و شکستگی های استرس شود. بسیاری از دونده ها، شکستگی استرس پاها را برای درد زخم اشتباه می گیرند، فکر می کنند که برای زنده ماندن خوب است. اما در حقیقت، این دو به یکسان نیستند و همه نیاز به درمان مناسب دارند.

ورزش بیش از حد می تواند باعث درد در استخوان شکم شود که در هر زمانی که روی یک کفش در حال اجرا قرار می گیرد، درد کمر درد در پای پایینی است. اگر درد در طول زمان ناپدید می شود و شما بدون هیچ مانعی می توانید کفش را بپوشید، به این معنی است که درد استخوان شما بهبود پیدا کرده است. اما اگر راه رفتن بر روی زمین سخت هنوز صدمه دیده باشد، احتمال دارد که شکستگی استرس داشته باشید. اگر درد ادامه یابد، بلافاصله به پزشک مراجعه کنید، در غیر این صورت وضعیت بدتر خواهد شد.

پس فراموش نکنید:

درد در پاها به قلب.

درد تيبيا خود شفا است.

شکستگی های استرس نیاز به توجه پزشکی دارند.

پا شکسته و جابجایی

تردمیل ها دستگاه هایی هستند که برای پیاده روی، دویدن یا دویدن طراحی شده اند. برخی از شکستگی های زانو، لگن و پا به طور معمول توسط دونده ها ایجاد می شود که باعث می شود پرش بر روی تردمیل انجام شود. حرکت تسمه ای که در حال چرخش تردمیل است، تقلید سطح جاده است. اگر در حین اجرای ورزش های دیگر را اضافه کنید، می توانید تصور کنید که آسیب خواهد دید.


ورزش بر روی تردمیل، شما می توانید به طور کامل کنترل خود را سرعت، محیط تمرین و غیره. شما می توانید در معرض شرایط آب و هوایی بدرفتاری، سرکوب و جاده را تقلید کنید. در هر صورت، تردمیل یک تجربه کامل ورزش را به ارمغان می آورد. با این حال، اگر اقدامات احتیاطی لازم صورت نگیرد، آسیب های ورزشی همچنان در شرایط مناسب اجرا می شود.

آسیب های ورزشی غیرمستقیم می تواند در جاده ها و تردمیل رخ دهد. توجه به ورزش امن و اجتناب از آسیب های غیر ضروری. تمرکز بر تمرینات خود را تمرین کنید و آن را به آرامی انجام ندهید تا مطمئن شوید که با خیال راحت اجرا می شود!