IUBU پیشگام یک دوره جدید جذب ضربه مغزی مغناطیسی

- Jun 13, 2019-

IUBU یک دوره جدید از جذب شوک حرکتی مغناطیسی را پیشگام کرد

دیروز گذشت، و امروز انقلاب تردمیل وارد شده است. ما باید از امروز مراقبت خوبی داشته باشیم، روزی را تحسین کنیم و روزی را تحسین کنیم. Uber شده است groping، رشد و تفکر در راه تردمیل. چگونه یک تردمیل با فناوری پیشرفته با ایده های جدید و ایده های جدید طراحی کنیم. در نهایت پس از سالها طولانی طراحی و پرداخت بسیار دشوار، ارتقاء و بهبود بخشیدن به تولید Agglomeration، در اوایل ساعت 2 بعد از ظهر روز 5.23 بعد از ظهر Expo در سال 2019، Uber جدید تردمیل شتاب 16 سانتیمتری مغناطیسی را منتشر کرد. "خیره کننده صنعت، تحریک آینده! آقای ما یوگانگ، رئیس شرکت وسایل ورزشی شرکت اورد، اولین بمب اتوبوسرانی Uber را در کنفرانس مطبوعاتی، نخستین انفجار تردملی "Maglev Suspension Treadmill" را به نمایش گذاشت.

پراکندگی مغناطیسی چیست؟ من فکر می کنم اولین چیزی که همه فکر می کنند قطار مغناطیسی است. بله، در سال 2017، ما سفر خود به ژاپن را انجام داد و وقتی که به فرودگاه شانگهای پودونگ رفت، یک قطار مغناطیسی وارد کرد. همیشه همیشه در مورد لکه های مغناطیسی فکر می کنم، آیا می توانید تکنولوژی قطار مغناطیسی را به تردمیل خود اعمال کنید؟ من انتظار نداشتم که پس از بازگشت Ma، این ایده به بخش تحقیق و توسعه داده شد و اداره تحقیق و توسعه به اتفاق آرا به تصویب رسید و از ایجاد تیم متشکل از تردمیل شکسته مغناطیسی مغناطیسی پشتیبانی کرد.

پس چه چیزی موجب فروپاشی مغناطیسی می شود؟ به سادگی، ما 16 قطعه آهنرباهای سفارشی را بین پایه تردمیل و تردمیل نصب کردیم. پلتفرمی که در حال اجرا است، در اصل به معنی جلوگیری از همان سطح آهن ربا است. این به نظر ساده می رسد، اما همه می دانند که ارتفاع، وزن، سرعت و عادت های استفاده از ترد میلیل می تواند بر پایداری تعلیق تاثیر بگذارد. پس از صدها آزمایش، ما سازنده ترین سازه ها را پیدا کردیم و آنها را با هم ترکیب کردیم و در عین حال اثرات مضر مغزی را نیز به اثبات رسانیدیم، 100 هزار بار آزمایش کردیم و در نهایت امروز آنها ارائه شد. تردمیل مکشوفه مغناطیسی مغناطیسی در مقابل همه قرار دارد.

微信图片_20190613101738

این در حال حاضر تردمیل کامل برای جذب شوک است، هیچ کس. این ارزیابی صادقانه ترین محصولات ما پس از تجربه مشتری است. بنابراین، این نیز عزم ما را برای به دست آوردن حرکت مغناطیسی به بازار و بهره برداری بیشتر از دونرها را تقویت می کند. در واقع، قبل از این، ما تحقیقات انجام داده ایم و بازخوردی داریم که فراتر از تصور ماست.

با این اظهارات، ما با تحقیق و توسعه ما انگیزه بیشتری داریم. تردمیل مکعبی مغناطیسی دارای 8 اختراع ملی است. علاوه بر تعویض تعلیق تعلیق، ما از فن آوری استفاده می کنیم که کنسول مرکزی و ستون از پایه تردمیل جدا شده است، به این ترتیب دوچرخهسواران قادر به لذت بردن از در حال اجرا هستند. در همان زمان، جنبش تضمین می کند که صفحه نمایش دیگر با سرعت حرکت نمی کند، به طوری که برای رسیدن به هدف تماشای فیلم در حالی که در حال اجرا بدون صدمه زدن به چشم است. بنابراین، این تنها یک تردمیل با جذاب ترین ضربه شوک نیست، بلکه یک تردمیل است که به چشم آسیب نمی رساند.

微信图片_20190613101751

این بار ما ماشین های سری 4 را معرفی کردیم، می توانیم ببینیم که هر دستگاه دارای شخصیت خاص خود است، ایده های خود را دارد، تنها چیزی که مشترک است، آنها مجهز به مهار تعلیق مغناطیسی هستند. من تاکید کرده ام که تعویض تعلیق تعلیق و تکنولوژی حرکتی مغناطیسی توسط مصرف کنندگان قابل تشخیص نیست. چه نوع مزایای آن را به کاربران می دهد؟ ما می توانیم این را از طریق داده ها توضیح دهیم و ما بسیار محکم به موسسه تحقیقاتی دانشگاه Tsinghua راه اندازی کردیم تا تست کنیم.

微信图片_20190613101804

محرک انتشار مغناطیسی بهترین جذب شوک امروز است، اما این به هیچ وجه بهترین جذب شوک فردا نیست و بهترین جذب شوک در آینده نیست. مردم ما همیشه بر آنچه که ما اصرار می ورزند، اصرار می ورزیم. ما ایده های خودمان را داریم. ما شخصیت خودمان را داریم ما رویاهای خود داریم در زمینه فناوری سلامت تردمیل، ما همیشه به جلو حرکت می کنیم. ما یک فرد مداوم هستیم. یکی از پیشگامان، اوبر همچنان به دنبال راه نوآوری محصول، سبک و شخصیت است، تمرکز بر تجربه محصول، ارائه محصولات واقعی خوب به هزاران نفر از خانوارها ... از شما متشکریم تا همکار و پشتیبانی، از شما سپاسگزارم!