آمادگی قبل از اجرای

- Nov 09, 2017-

قبل از انجام تمرینات آماده سازی مناسب قبل از ورزش، قبل از ورزش بدن خود را به حالت تبدیل کنید، آسان نیست که بتوانید مفصل، تاندون را از بین ببرید، آمادگی ورزش را ندارید، کاری که باید انجام دهید، معمولا کشش عضلات، فشار دادن پاها، چرخش کمر، دست و پاها از مفاصل نیز به فعالیت، نیاز به توجه به عمل تا آنجا که ممکن است در محل، زمان در حدود 10 دقیقه، این است که تا اثر گرم کردن به حرکت دو بار نیست.

راه های مختلفی برای اجرای یک تردمیل

1، دویدن: با توجه به توانایی آنها برای تطبیق با سرعت و شدت، سرعت مورد علاقه خود را برای اجرا. پیاده روی ممکن است اثر بدن سازی، چربی خون را به دست آورد و بسیار دشوار نیست.

2، در محل اجرا: در محل اجرا می تواند ورزش بسیار خوبی برای بدن فوقانی، با بازوی بزرگ نوسان است.

3، سرعت اجرا: پس از بدن به دولت به تدریج سرعت را بهبود می بخشد، تا زمانی که بالاترین سرعت را می توان رسیده، و سپس به تدریج متوقف می شود. سرعت در حال اجرا می تواند حداکثر مقدار گرما را دریافت کند و شما احساس حرکت کامل بدن خواهید کرد.

در حال اجرا

1، انتخاب دوره زمانی: دو ساعت بعد از ظهر تا چهار امتیاز بهترین زمان برای تقویت نیروی فیزیکی است، ظرفیت عضله انسانی نسبت به زمان دیگر 50٪ بالاتر است. پنج ساعت شبانه تا هفت ساعت، توانایی ورزش افراد برای رسیدن به بالاترین نقطه، مناسب برای از دست دادن وزن. پس از شام برای زمان ورزش مناسب نیست، هضم را مختل خواهد کرد، مدت زمان طولانی برای معده صدمه خواهد زد، برای 30-45 دقیقه استراحت برای استراحت.

2 طول زمان: زمان در حال اجرا طولانی تر نیست بهتر است، اگر شما می خواهید برای رسیدن به چربی سوزی است برای رسیدن به بیش از 40 دقیقه، هیچ عادت های ورزشی اگر ابتدای مردم اصرار به شجاعت، باید از روش تدریجی، امروز 20 دقیقه، فردا 25 دقیقه، به آرامی برای رسیدن به 40 دقیقه.